STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Arkadaşım Hoşgeldin 8. Bölüm İzle, Son Bölüm İzle (20 Şubat 2014,Perşembe)

Kanal D ekranlarında Komedi dükkanı'nın devamı olan Arkadaşım Hoşgeldin bu akşam 20 Şubat 2014 perşembe günü yayınlandı. Arkadaşım hoşgeldin yeni bölüm izle, Arkadaşım hoşgeldin son bölüm izle, arkadaşım hoş geldin 20 şubat izle.
Arkadaşım Hoşgeldin 8. Bölüm İzle, Son Bölüm İzle (20 Şubat 2014,Perşembe)
Kanal D ekranlarında Komedi dükkanı'nın devamı olan Arkadaşım Hoşgeldin bu akşam 20 Şubat 2014 perşembe günü yayınlandı. Arkadaşım hoşgeldin yeni bölüm izle, Arkadaşım hoşgeldin son bölüm izle, arkadaşım hoş geldin 20 şubat izle.

Kanal D'nin beğeniyle izlenen bol kahkahalı programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleriyle ekranlarda olmaa devam ediyor. Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölümüyle yine bol kahkahalı bir akşam yaşatacak. Arkadaşım Hoşgeldin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde izleyenler yine bol bol eğlenecek. Arkadaşım'ın 8. hafta konukları güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu ve başarılı sanatçı Halil Sezai.

Arkadaşım bu hafta ilk önce Urfalı krem satıcısı olarak karşımıza çıkacak. Arkadaşım,Minik ,yönetmen ve Ezgi Mola'ya bu bölümde İpek Tuzcuoğlu eşlik edecek. İlk bölümde Ezgi Mola karşımıza Rapunzel olarak çıkıyor. İpek Tuzcuoğlu ise Rapunzel'in annesi rolündedir.Rapunzel'in annesi Rapunzel'in saçlarındaki kırıklara çözüm bulması için Arkadaşım'ı bulur. Tabi ki Arkadaşımrahat durmayacak ve Rapunzel'e aşık olacaktır.

Arkadaşım Hoşgeldin'in ikinci bölümünde ise ekip 1700'lü yıllardadır. Arkadaşım 1700'lü yıllarda ressamdır. Ressam Arkadaşım, kraliçe'nin resmini çizerken zindana atılır. Zindanda Esas Kral olan, kraliçenin kardeşi Halil Sezai ile tanışan Arkadaşım, yine muzur planlar içinde bulur kendini. Arkadaşım Hoşgeldin yine bol kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 22:30'da Kanal D'de.


Arkadaşım Hoşgeldin 7. bölüm fragmanı;


Arkadaşım Hoşgeldin 7.Bölümde Neler Olmuştu?

Arkadaşım hoşgeldin yeni bölümüyle ekranlara geldi. Arkadaşım hoşgeldin'in bu haftaki konukları İclal Aydın ve Ferhat Göçer'di. Arkadaşım Hoşgeldin 7.bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayın. Arkadaşım hoşgeldin son bölüm izle.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın konukları bu hafta İclal Aydın ve Ferhat Göçer oldu. 7.bölümüyle ekranlara gelen Arkadaşım hoşgeldin yine izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Yine kahkaha dolu bir bölüm ile ekranlara gelen arkadaşım Hoşgeldin'de Ferhat Göçer ve İclal Aydın'da büyük beğeni ve alkış topladı.

Arkadaşım Hoşgeldin'in ilk bölüm konuğu İclal Aydın oldu. İclal Aydın, Ezgi Mola'nın kardeşi rolünde yer aldı. İki kardeş evde yardımcı olarak bir rençber aramaya başlarlar ve gelen rençber Arkadaşım'dır. Ancak Arkadaşım boş durmaz ve kız kardeşlerin büyüğüne aşık olur. Ancak küçük kardeş (Ezgi Mola) agresif çıkınca eğlence kaçınılmazdır.

Arkadaşım Hoşgeldin'in 2.bölümünde ise Arkadaşım ve Ezgi 70'li yıllara giderken Ferhat Göçer'de ikiliye eşlik eder. 2. bölümde Arkadaşım okul balosu için hazırlanmaktadır. Ezgi'den hoşlanan Arkadaşım ona baloya gitmeyi teklif eder ancak alay edilince kalbi kırılır. Bir de üzerine Ezgi'nin yakışıklı ve popüler sevgili Ferhat Göçer olunca işler iyice karışır

Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izle.Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle.Arkadaşım Hoşgeldin özet izle videosu.

Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölüm izle.Kanal D'de Yılbaşı gecesinden sonra her Perşembe günü yayınlanan Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte Arkadaşım Hoşgeldin 8. yeni bölümü izle. Arkadaşım Hoşgeldin 7. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Kanal D'de ekrana gelen Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Ferhat Göçer'le 70'lere yolculuk

Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in “Arkadaşım Hoşgeldin”de bu haftaki konukları Ferhat Göçer olacak. Ekip, renkli kıyafetleri ve hareketleri danslarıyla izleyicileri 70’lere götürecek. 70’lerde öğrenci olan Arkadaşlarım için okul balosu telaşı başlar. Ezgi’den hoşlanan ve onu baloya götürmek isteyen Arkadaşım’ın kalbi beklemediği bir cevapla kırılır. Ezgi’nin çok havalı, şarkıcı bir sevgilisi (Ferhat Göçer) vardır. Balo akşamı sahnede şarkı söyleyecek olan Ferhat Göçer’e Arkadaşım komplo kurar ve kendini sahnede şarkı söylerken bulur


Arkadaşım Hoşgeldin İzle - Arkadaşım Hoş Geldin 8. Yeni Bölüm 70'li Yıllara Dönüyor! - 20 Şubat Perşembe, Kanal D)

Kanal D’nin seyircileri seyiricleri boğan komedi programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu akşam saat 22.30'da ekrana geliyor ve bu hafta 70'li yıllara dönüş yapılıyor. İclal Aydın ve Ferhat Göçer'in konuk olduğu Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü internetten izlemek için haberin sonundaki "Arkadaşım Hoşgeldin Canlı İzle" ve "Arkadaşım Hoşgeldin Full İzle" linklerini kullanabilirsiniz.

Arkadaşım Hoşgeldin programanın İlk kısmında, Arkadaşlarım’a sahnede İclal Aydın eşlik edecek. İki kızkardeşi canlandıran Ezgi ve İclal Aydın, çiftlik evlerinde kendilerine yardımcı olması için bir rençber ararlar. Tabii ki aradıkları rençber Arkadaşım’dır. Toprak işleri ve çiftlik hayvanlarının bakımı için işe başlayan Arkadaşım, eşini yeni kaybetmiş büyük ablaya (İclal Aydın) aşık olunca, küçük kızkardeş de biraz agresif çıkınca eğlence başlar.

Ekip, renkli kıyafetleri ve hareketleri danslarıyla ikinci yarıda izleyicilerini 70’lere götürecek. 70’lerde öğrenci olan Arkadaşlarım için okul balosu telaşı başlar. Ezgi’den hoşlanan ve onu baloya götürmek isteyen Arkadaşım’ın kalbi beklemediği bir cevap ile kırılır. Ezgi’nin çok havalı, şarkıcı bir sevgilisi (Ferhat Göçer) vardır. Balo akşamı sahnede şarkı söyleyecek olan Ferhat Göçer’e arkadaşım komplo kurar ve kendini sahnede şarkı söylerken bulur.

Arkadaşım Hoşgeldin Canlı İzle (8. bölüm 20 Şubat Perşembe Kanal D İzle, saat 22.30)

Arkadaşım Hoşgeldin Full İzle (8. yeni bölüm full izle)

Arkadaşım Hoşgeldin 8. Yeni Bölüm Fragmanı (20 Şubat Perşembe):

Bu hafta konuk olarak Arkadaşım Hoşgeldin'e Hüsnü Şenlendirci konuk olan merakla beklenen Arkadaşım Hoşgeldin 8. yeni bölümü izlemek için tıklayınız.İşte Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölümü ve yaşanacaklar...

Arkadaşım Hoşgeldin ile 20 Şubat perşembe günü Kanal ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. Kanal D'nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni programı Arkadaşım Hoşgeldin bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Arkadaşım Hoşgeldin 20 Şubat akşamı yayınlanan 8. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı.

Arkadaşım Hoşgeldin ilk fragmanı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin ile ilgili yorum, ipucu, görüş veya tahminlerinizi bizlere ve diğer okuyucularımıza ulaştırabilirsiniz....Arkadaşım Tolga Çevik’in 10 sezondur sahnede gerçekleştirdiği ‘Komedi Dükkanı’ gösterisi, yeni sezonda yeni ismi ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ile ve yeni formatıyla artık Kanal D’de ekrana geliyor.

Beyenerek ve gülerek izlediğim en iyi komedi programı sizlerde izleyin anlayacaksınız o kadar komik 20 Şubat Perşembe son bölüm izle.