STAR ANA SAYFA - 22 Eylül 2014 Pazartesi

Kardeş Payı 1. bölüm izle ! Kardeş Payı ilk bölüm STAR TV izle ! 13 Şubat 2014

Merakla beklenen dizi “KARDEŞ PAYI” başlıyor. İşte 1. bölüm yaşanacaklar ve fragmanı!
Kardeş Payı 1. bölüm izle ! Kardeş Payı ilk bölüm STAR TV izle ! 13 Şubat 2014
Ahmet Kural ve Murat Cemcir mucitlikleriyle
dünyayı güzelliştirmeye çalışacak!

Mahalle duygusunun yoğun olarak anlatıldığı, sıcacık aile dizisi ‘‘Kardeş Payı’’ Perşembe 22.45’te ekrana gelecek.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

Onlar sıradan tesisatçı değiller...

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

Senaryosunu Selçuk Aydemir’in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makroekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

Yayın günü: 13 Şubat Perşembe
Yayın Saati: 22.45 – YENİ DİZİ