STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Muhteşem Yüzyıl 123. yeni bölüm izle !! Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa ölüm sahnesi izle

Star TV kanalında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi son bölüm video görüntüleri izle. Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa ölüm anı sahnesi full izle. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm detayları burada izle.
Muhteşem Yüzyıl 123. yeni bölüm izle !! Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa ölüm sahnesi izle
Star TV kanalında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi son bölüm video görüntüleri izle. Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa ölüm anı sahnesi full izle. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm detayları burada izle.

Bu hafta Muhteşem Yüzyıl 123. bölümde Şehzade Mustafa idam ediliyor. Şehzade Mustafa'nın ölüm sahnesi yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 123. bölümde neler yaşanacak? Merak edilen Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm fragmanı burada. Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm 12 Şubat günü Star tv ekranlarından izlenecek. 12 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek olan Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm Şehzade Mustafa nasıl ölüyor ? sorusunun cevabı yanıt buldu.

Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm 1. fragmanı ve Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm 2. fragmanı burada. Muhteşem yüzyıl 123. bölümde Sultan Süleyman oğlu Şehzade Mustafa'yı öldürüyor. Gözleri önünde can veren Şehzade Mustafa babası Sultan Süleyman'a meramını anlatamıyor.

Saray'a çağrılan Şehzade Mustafa Hürrem v Rüstem Paşa'nın oyununa gelerek Sultan Süleyman tarafından öldürülecek. Şehzade Mustafa'nın ölümüne Hürrem Sultan,Vezir Rüstem Paşa ve Mihrimah Sultan sebep oluyor. Şehzade Mustafa adına yazılan mektup Sultan Süleyman'ı kızdırıyor. Şehzade Mustafa Sultan Süleyman'ın önünde boğularak idam ediliyor.Şehzade Mustafa ölüme yürüyor! Mustafa’nın ölümüne hükmeden Süleyman, sessizliğe bürünüyor. Mustafa, Süleyman’dan gelen emirle ordugaha çağırılıyor. Süleyman’ın halinden korkan Hürrem ise Mustafa’nın sona yaklaştığını anlıyor. Herkes Mustafa’nın ordugaha gitmesini engellemeye çalışırken, Mustafa babasının kendisine kıyacağına inanmak istemiyor! Cihangir, babasından Mustafa’yı öldürmeyeceğine dair söz alıyor! Atmaca ve Taşlıcalı Mustafa’dan gizli bir isyan tertip ediyor. Son anda ihaneti anlayan Atmaca, ölümle burun buruna geliyor.Ve şehzade Mustafa çadıra giriyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL 123.BÖLÜM 1.FRAGMANISüleyman kararını vermiştir!
Süleyman verdiği kararın ağırlığıyla sessizliğe bürünür. O’nun bu hali Hürrem’i korkutur. Cihangir ve Bayezıt, Süleyman’ı Mustafa’ya tuzak kurulduğuna ikna etmek ister. Süleyman ise kararını vermiştir.

Süleyman Mustafa’yı ordugaha çağırır. Mahidevran ve Nisa, Mustafa’nın Süleyman’ın karşısına çıkmasını engellemeye çalışırlar. Mustafa, babasının kendisini öldüreceğine inanmak istemez.

Hain Kim?
Atmaca ve Taşlıcalı, Mustafa’dan habersiz bir isyan hazırlar. Atmaca ordugaha gidip, yeniçeri ağalarını plandan haberdar eder. Mustafa asla o çadıra girmeyecektir. Ancak içlerindeki hainden haberleri yoktur.

Mustafa, babasının kendisine kıyacağına inanmak istemiyor!
Cihangir, Süleyman’dan abisini öldürmeyeceğine dair söz alır. Şehzade Mustafa ordugaha gelir. Çadırına üzerinde Süleyman’ın Mustafa’yı öldüreceği yazan bir not atılır. Mustafa kuşkulansa da Cihangir’den aldığı sözle babasına olan inancı artar.

MUHTEŞEM YÜZYIL 123.BÖLÜM 2.FRAGMANI
Mustafa babasının çadırına yürürken, Atmaca kendilerine ihanet edildiğini anlar. Mustafa çadıra girer. Dilsiz cellatları görünce babasının kendisinden vazgeçtiğini anlayan Mustafa için artık çok geçtir.....

Kanuni Sultan Süleyman, oğlunun ölümünü tül perde arkasından izledi.

Muhteşem Yüzyıl Dizisi'nde Şehzade Mustafa'nın ölüm anının fotoğrafı internete düştü. Tarih kitaplarına göre Şehzade Mustafa'yı sağır ve dilsiz cellatlar urgan ile boğarak öldürdü. Kanuni ise, eşi Hürrem'in 'Tahtına göz dikiyor' dolduruşuyla boğdurduğu Mahidevran'dan olan oğlunun ölümünü tül perde arkasından izledi.MUHTEŞEM YÜZYIL 123.BÖLÜM 3.FRAGMANI


MUHTEŞEM YÜZYIL 122. BÖLÜMDE NELER OLMUŞU?

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Hürrem zafere çok yakın. Hürrem Sultan, İbrahim Paşa'dan kurtulduğu gibi Şehzade Mustafa'dan da kurtulamaya kararlı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Şehzade Mustafa'yı bir felaket bekliyor. Kritik mektup ele geçiriliyor. Sultan Süleyman Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Şehzade Mustafa'nın Acem ordularını kullanarak tahtı devirmeyi planladığını iddia eden mektuba nasıl tepki verecek? Yoksa Şehzade Mustafa için idam anı yaklaşıyor mu?

Mustafa, Selim’i yeniçerinin elinden kurtarıyor! Selim ise olanlardan Mustafa’yı sorumlu tutuyor. Selim, ilk defa Süleyman ölürse kendisini nasıl bir kaderin beklediğinin farkına varır.

Hürrem oğlunun hayatını kurtaran Mustafa’ya müthiş bir itirafta bulunuyor; “Keşke sen benim oğlum olsaydın”.

Rüstem’in geçmişinden sürpriz bir ziyaretçi saraya geliyor. Kardeşi yıllar sonra Rüstem’in karşısına çıkıyor. Sinan karakterini; Serdar Orçin canlandırıyor.

Selim’in korkularını gören Mihrimah, Mustafa ile büyük bir gerilim yaşar. Mihrimah bir tercih yapmak zorundadır. Bayezıt ve Selim’in hayatına karşılık Mustafa’nın hayatı. Mihrimah’ın ihanetiyle Mustafa, geri dönülmez bir felakete sürükleniyor!

Dizinin son bölümüne ait video görüntüleri ise yayına hazırlanıyor.. Tüm ayrıntılar için dizi sayfamız ve Magazin sayfamıza bakabilirsiniz.

İŞTE FRAGMANLAR;