STAR ANA SAYFA - 22 Temmuz 2014 Salı

Ak parti mitingi canlı izle Akp İstanbul mitingi Milli iradeye saygı mitingi izle

Ak parti'liler İstanbul Kazlıçeşme'de dev mitinge hazır şu anda.
Ak parti mitingi canlı izle Akp İstanbul mitingi Milli iradeye saygı mitingi izle
Ak parti'liler İstanbul Kazlıçeşme'de dev mitinge hazır şu anda.

Bütün Türkiye ve İstanbul bugünkü Ak parti'nin İstanbul mitingine kilitlendi.

Şu anda İstanbul'da neler oluyor merak konusu.

İstanbul'da pek çok yolun bugün miting nedeniyle kapatıldığı belirtildi.

Mitinge halk ilgi gösteriyor. Ayrıntılar aşağıda:

"Büyük oyunu bozmaya haydi tarih yazmaya" sloganıyla düzenlenen miting için Kazlıçeşme'ye sabah erken saatlerden itibaren gelen vatandaşlar, 5 farklı noktadan alana alındı.Meydana girenlerin bir bölümü, ellerindeki bayraklarla beklerken bazıları da davul zurna eşliğinde halay çekiyor. Ayrıca alana partililer tarafından pankart ve parti bayrakları asma çalışmaları da devam ediyor. Pankartlardaki "Davamız göklerde dalgalanan bir sancak, biz Allah'ın huzurunda eğiliriz ancak", "Dik dur eğilme" gibi yazılar dikkati çekti.


Alanda girişlerin yapıldığı bölgenin hemen yakınında "kayıp noktası" kurulurken, vatandaşlara kumanya ikram ediliyor, AK Parti bayrağı ve şapkalar dağıtılıyor.Bu arada İstanbul'un Üsküdar ve Kadıköy gibi farklı bölgelerinden de canlı bağlantılarla Kazlıçeşme'ye bağlanılıyor. Bağlantılarla vatandaşların görüşleri miting alanına aktarılıyor.

TEKNE VE OTOBÜSLERLE MİTİNGE GELDİLER

AK Parti’nin Kazlıçeşme Meydanı’nda düzenlediği mitinge partililer gelmeye devam ediyor. Mitinge Anadolu yakasından katılanlar, tahsis edilen teknelerle Zeyport Limanı’na getiriliyor. Buradan da otobüslerle miting alanına taşınıyor. Saat 18:00’da başlayacak olan miting nedeniyle Anadolu yakasından gelenler için tekneler tahsis edildi. Teknelerle Zeytinburnu’nda bulunan Zeyport Limanı’na getirilen partililer, buradan İETT otobüsleriyle miting alanına taşınıyor. Kalabalık gruplardan bazıları otobüse binmek yerine miting alanına kadar yürümeyi tercih etti.

bu arada miting alanında ilginç olaylarda yaşanıyor.

AK Parti'nin, Milli İradeye Saygı adıyla yaptığı mitinglerin ikinci ayağı İstanbul Kazlıçeşme'de. Miting öncesi Zeytinburnu'ndaki Kazlıçeşme Meydanı'na vatandaşların ilgisi yoğun olurken ilginç görüntüler de ortaya çıktı.

AYRAN ŞİŞESİYLE T.C. VE R.T.E.
Gezi Parkı eylemlerinin ilk haftasında Taksim Meydanı'nda, bira şişelerinin düzenli konularak yazılan T.C. yazısı dikkat çekmişti. AK Parti mitinginde ise ayran kutuları kullanılarak T.C. ve R.T.E. (Recep Tayyip Erdoğan) yazıldı.

AK Partili seçmenin yaptığı bu misilleme sosyal medyada da günün en ilginç karelerinden birini oluşturdu.

Miting saat 18 00 itibari Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması ile başlayacak.

bu arada alanda milyonlar geldi iddiası.

Erdoğan, dün Ankara Sincan'da büyük bir kalabalığa seslenmişti. Bugün ise İstanbul'da, Ankara'dakinden daha büyük bir kalabalığın karşısında konuşuyor. Kanal 24'ün bildirdiği son dakika bilgisine göre alandaki insan sayısı 1 milyonu geçti.

Ayrıntılar Stargazete.com Ana sayfasında sürekli olarak güncellenmektedir.

İlerleyen saatlerde yine yeni paylaşımlarımız ile beraber sizlerle olacağız..