STAR ANA SAYFA - 24 Temmuz 2014 Perşembe

Antalya'da pompalı saldırgan dehşeti !

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir pastanenin açık bölümünde oturan 28 yaşındaki Yeliz Tek, kafasına kask takan kimliği belirsiz bir kişinin pompalı tüfekli saldırısı sonucu hayatını kaybetti.
Antalya'da pompalı saldırgan dehşeti !
Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir pastanenin açık bölümünde oturan 28 yaşındaki Yeliz Tek, kafasına kask takan kimliği belirsiz bir kişinin pompalı tüfekli saldırısı sonucu hayatını kaybetti. 9 el ateş ettikten sonra kaçan saldırgan aranırken, ölen genç kızın Pamukkale Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü mezunu olduğu, ancak Alanya'da bir otelde çalıştığı öğrenildi.

Dün akşam saat 21.00 sıralarında Yeliz Tek, Bahçelievler Mahallesi 5053 Sokak'ta bulunan bir pastanede arkadaşları ile oturduğu sırada kafasında motosiklet kaskı bulunan kimliği belirsiz bir kişi yoldan genç kızın oturduğu masaya yönelerek pompalı tüfekle 9 el ateş açtı. Saldırıda ağır yaralanan Yeliz Tek, olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Manavgat Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Yeliz Tek, Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yeliz'in yanında oturan bazı arkadaşları ise saçmalardan hafif şekilde yaralandı.

Bu saldırıya ilişkin geniş bilgi ana sayfamızda.