STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Atalay Demirci 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Performansı İzle..!

Bu pazartesi oynanan final bölümü ile Atalay Demirci 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye'de kazanan isim oldu.
Atalay Demirci 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Performansı İzle..!
Bu pazartesi oynanan final bölümü ile Atalay Demirci 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye'de kazanan isim oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2012-2013 sezonu birincisi Atalay Demirci oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2012-2013 sezon ikincisi de minik Baha Bayırlı oldu. Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonu olmayı başardı. Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye'de halk oylarıyla birinci oldu. Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yaptğı stand up gösterileriyle izleyenleri güldürmeyi başardı. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin biricisi Atalay Demirci...

Atalay Demirci, izleyicilerden en fazla oyu alarak Yetenek Sizsiniz Türkiye 4. sezonunun şampiyonu oldu. Ayalay Demirci finaldeki müthiş stand-up gösterisiyle izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Şimdide atalay demirci'yi tanıyalım:

Atalay Demirci, 1976 yılında Ankara'da dünyaya geldi ancak aslen Samsun'lu. İlk ve Orta öğrenimini Amasya'da tamamladı. Ankara Yenimahalle Ticaret Lisesi'nden mezun oldu. Atalay Demirci, ilk kez sahneye 30 Mayıs 1999 tarihinde çıktı. Atalay Demirci evli ve bir çocuk babası.

Demirci, uzun yıllar radyolarda program yapmıştır. Yazılı ve görsel medyada birçok röportajı yayınlanan Atalay Demirci, yazdığı ve okuduğu şiirleriyle de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Demirci'nin 1 şiir albümü 3 şiir kitabı bulunmaktadır.

Şimdide Röportaj sonrası kendisinden dinleyelim:

Cüneyt Özdemir'in, "Bugüne kadar bize hep hikayeler anlattın ama senin hikayeni hiç bilmiyoruz. Bize kendini anlatır mısın?" sorusu üzerine Atalay Demirci hayatının bilinmeyen yönleriyle ilgili ilginç bilgiler paylaştı;

"BABAMI MADEN OCAĞINDA KAYBETTİM"

"Ben 1976 yılında doğdum. Babamı 3 yaşımdayken maden ocağında kaybettim. Sonrasında çeşitli badireler atlattım. Şuan evliyim ve 2 tane oğlum var.

"LİSEDEN SONRA KANSERE YAKALANDIM"

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunuyum demeyi çok isterdim ama değilim. Yeni Mahalle Ticaret Lisesi mezunuyum. Liseyi bitirdikten sonra ciddi bir rahatsızlık geçirdim, kanseri atlattım. 2 yıllık bir tedavi süresinden sonra tekrar hayata tutunma adına başka bir şeyler yapmam gerekiyordu ve sahne o zaman başladı benim için."

"YETİŞTİRME YURTLARINDA BÜYÜDÜM"

Cüneyt Özdemir'in, "Yetimhanede büyüdüğün doğru mu?" sorusu üzerine Atalay Demirci sözlerine şöyle devam etti:
"Evet yetiştirme yurtlarında büyüdüm ben. Devletime çok şey borçluyum. Bunu ben yarışma öncesinde de söyleyebilirdim, yarışma sonrasında da söyleyebilirdim. Ama istedim ki bir başarı elde edelim ve şu an yetiştirme yurtlarında yetişen çocuklara hayata tutundukları, azimle çalıştıkları zaman başarılı olabileceklerini göstermek istedim."


BAHA'NIN ŞOVU;