STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Benim İçin Üzülme Yeni 33. Bölüm Fragmanı İzle - Show Tv

17 Eylül 2013 Benim İçin Üzülme 34. Bölüm Fragmanı İzle, Benim İçin Üzülme yeni bölüm izle, Benim İçin Üzülme son bölüm izle işte detaylar...
Benim İçin Üzülme Yeni 33. Bölüm Fragmanı İzle - Show Tv
17 Eylül 2013 Benim İçin Üzülme 34. Bölüm Fragmanı İzle, Benim İçin Üzülme yeni bölüm izle, Benim İçin Üzülme son bölüm izle işte detaylar...

Benim İçin Üzülme dizisi bundan böyle salı akşamları Show tv kanalından yayımlanacaktır.

Benim için üzülme dizisi yeni sezon ilk bölümü bu akşam saat 20.00′da Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Benim için üzülme 33. bölümünde neler olacağı büyük merak konusu?

Benim İçin Üzülme dizisine ait yeni sezonun ilk fragmanı Show tv aracılığı ile yayınlandı. Fragmanı ve 33. Bölüm özetini haberin devamında görebilirsiniz...

Atv kanalından Show Tv'ye transfer olan Benim İçin Üzülme dizisinin başrollerinde Fulya Zenginer, Tansel Öngel, Çağlar Ertuğrul, Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Sacide Taşaner, Öykü Çelik gibi isimlerin rol aldığı dizinin yapımcılığını Boyut Film üstleniyor.

Benim İçin Üzülme dizisinde Harun'un vurduğu Buke hastaneye kaldırılıyor. Niyazi Buke'yle ilgili şoke eden bir gerçeği öğreniyor. Buke'yi Harun'un vurduğunu öğrenen Niyazi, Harun'un peşine düşüyor.

Harun Niyazi’yi vurmak isterken Buke’yi vurmuştur. Büyük bir vicdan azabı içindedir. Niyazi Buke’yi vuran kişinin Harun olduğunu öğrendiğinde onun peşine düşer.

Irmak hamile olduğunu öğrenmiştir. Ama Sinan baba olacağı gerçeğini bilmemektedir. Bahar Şahin'den ayrılmaya karar verir. Ancak Şahin'in Bahar'ı bırakmaya niyeti yoktur. Aşkı uğruna sevdiği kadını eve hapseder.

Sinan'ın aklı Bahar'dadır, ona karşı kendine bile itiraf edemediği duygular içindedir. Sinan Bahar'dan bir yardım mesajı almasıyla Şahin'e gidip hesap sorar, meydan okur. Eskiden ağabey-kardeş olan Sinan ve Şahin, şimdi karşı karşıyadırlar.

Fehime odasında bulduğu bir mektupla Yaşar'ın evi terk ettiğini, Resul'ün paralarını da onun çalıp yerine sahtelerini koyduğunu öğrenir. Mustafa'nın ölümüyle sarsılan Fehime, bunun Yaşar yüzünden olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşar.

Benim İçin Üzülme Yeni 33. Bölüm Fragmanı