STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv - Yeni Bölüm

Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm fragmanı izle, 17 Eylül 2013 Bir Aşk Hikayesi son bölüm izle, Bir Aşk Hikayesi 24. bölüm fragmanı izle. İşte detaylar...
Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv  - Yeni Bölüm
Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm fragmanı izle, 17 Eylül 2013 Bir Aşk Hikayesi son bölüm izle, Bir Aşk Hikayesi 24. bölüm fragmanı izle. İşte detaylar...

Fox tv ekranlarının sevilen dizilerinden Bir Aşk Hikayesi bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Bir Aşk Hikayesi 24. bölüm ile devam ediyor. Dizi Fox tv ekranlarından saat 22.15'te başlayacaktır. Diziye ait fragmanı ve bölüm özetini haberin devamında görebilirsiniz.

Bir Aşk Hikayesi 24. bölüm özeti;

Bir Aşk Hikayesi dizisinde Ceylan'ın annesi Asiye Korkut'la yüzleşiyor. Ceylan'la Korkut'un arası iyice açılıyor.

Korkut Ceylan'a 'evlenelim' diyor. Ceylan ise Korkut'a kötü sözler söylüyor. İkilinin arası iyice açılıyor. Yılmaz hapishaneden çıkıyor.

Tahsin Gönül'e Korkut'la ilgili gerçekleri açıklıyor. Aslı ile Memduh arasında bir yakınlaşma başlıyor.

“Vazgeçtim… Kimseyi sevmicem... Kimse de beni sevmesin... Böyle tek başıma aşksız, sevgisiz yaşayıp ölücem.” Korkut her şeyin bittiğini düşündüğünde Cennet ona başka bir sevginin kapılarını açar. Ama Korkut’un acısını dindiremez. Ceylan’ın, Tolga’nın yaşadığı o eve dönmesi dünyasını karartmaya yeter.

Ceylan ise Korkut’tan uzak kalmanın acısının üstüne bir de ailesinin yaşadıkları ve yaptıklarıyla daha da yıkılır. Ama asıl yıkım Emine’nin yaşadığıdır. Evinden, her şeyden, çok sevdiği oğlundan koparılmıştır. Korkut bir de kardeşinin ellerinin arasından kayıp gitmesiyle perişan olur.

“Herkes sırtını döndü kazık attı bir Emine hep yanımdaydı. Bilirdim hep yanımda olacağını. Ne olursa olsun beni seveceğini… Şimdi o da gitti… Onu da aldı adi hayat elimden.”

Bir Aşk Hikayesi 24. bölüm fragmanı