STAR ANA SAYFA - 22 Temmuz 2014 Salı

Güneşi Beklerken 3. Bölüm 16 Temmuz 2013

Güneşi Beklerken 3. Bölüm fragmanı izle 16 Temmuz 2013. Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Güneşi Beklerken bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.
Güneşi Beklerken 3. Bölüm 16 Temmuz 2013
Güneşi Beklerken 3. Bölüm fragmanı izle 16 Temmuz 2013. Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Güneşi Beklerken bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Güneşi Beklerken 3. Bölüm bu akşam saat 20:00'da kanal d ekranları aracılığı ile sizlerle buluşuyor.

Peki Güneşi Beklerken dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Güneşi Beklerken 3. Bölüm Özeti;

Kapalı alan korkusu olan Zeynep, bir lunaparkta korku tünelinde eli kolu bağlı tuzağa düşürülmüştür. Üstelik hesapta olmayan bir yangın giderek yayılmaktadır. Lunapark kapalı olduğu için Zeynep’in yardım çığlıklarını kimse duymaz. Tam ümidini kaybetmek üzere iken hiç beklemediği biri Zeynep’in hayatını kurtarır.

Yaşadığı şoku atlatmaya çalışan Zeynep, bunun sorumlusundan hesap sormaya kararlıdır. Kerem’in evine gider ve onun karşısına dikilir. Fakat bu pek de iyi bir zamanlama değildir. Annesi ve babası ile kötü bir tartışma yaşayan Kerem, çok öfkelidir. Kerem’in uyarılarına aldırmayan Zeynep, onunla konuşabilmek için arabasına biner.

Son sürat arabayı kullanan Kerem, kendini de Zeynep’i de yine büyük bir tehlike ile karşı karşıya bırakır. Barış ise defalarca Kerem’e ulaşamaya çalışır ama başaramaz. İkiliden haber alamayan Barış, Keremler’e gider. Cihan ise peşinden koşup cüzdanını vermeye çalıştığı kişinin Demet olduğundan şüphelenir. Yıllar sonra karşısında Demet’i görmenin ihtimali bile onu heyecanlandırır. Cüzdanın sahibinin kim olduğuna emin olmak zorundadır.

Bir gece içinde iki kez Kerem yüzünden ölümden dönen Zeynep, bu kez onunla ısısız bir ormana düşer. İkili medeniyete dönmeye çalışırlarken, bu kez de peşlerine köpekler takılır. Ancak esas olay Kerem ile Zeynep’in ertesi gün birlikte okula gelmesi ile yaşanır.

Herkes bu duruma çok şaşırırken Melis çok kıskanır. Üstelik ikili hakkında beklenmedik bir dedikoduda kısa sürede kulaktan kulağa yayılır. Olay kontrolden çıkınca da Kerem karşısında Cihan Hoca’yı bulur.

Güneşi Beklerken 3. Bölüm fragmanı izle 16 Temmuz 2013.