STAR ANA SAYFA - 24 Temmuz 2014 Perşembe

Güneşi Beklerken son bölüm izle - Güneşi Beklerken 23. Bölümde neler oldu?

Güneşi Beklerken son bölüm izle - Güneşi Beklerken 23. Bölümde neler oldu? haberi, Güneşi Beklerken son bölüm özeti, Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti işte detaylar...
Güneşi Beklerken son bölüm izle - Güneşi Beklerken 23. Bölümde neler oldu?
Güneşi Beklerken son bölüm izle - Güneşi Beklerken 23. Bölümde neler oldu? haberi, Güneşi Beklerken son bölüm özeti, Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti işte detaylar...

Kanal D ekranlarının popüler dizisi Güneşi Beklerken pazar akşamı son bölümü ile ekranlara gelmişti. Güneşi Beklerken 23. bölümde neler yaşandı?

Güneşi Beklerken 23. bölüm fragmanı ve özeti haberin devamında bulabilirsiniz.

Güneşi Beklerken 23. Bölüm özeti;

Cihan, sonunda Zeynep’in babası olduğunu öğrenecek mi...

Eğer öğrenirse Demet’in buna tepkisi ne olacak...

Kerem, sonunda aşık olduğunu Zeynep’e itiraf edebilecek mi...

Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Barış, Zeynep’e olan duygularını açıklamamakta artık zorlanırken, Zeynep de Barış’tan ayrılmaya karar veriyor.

Kerem’in elinden Aksel’i zor alırlar. Kendine güçlükle gelen Aksel, Kerem’in peşini bırakmaz. Onun zayıf noktasını çözmüştür. Ve üzerine gider. Barış, Melis ve Zeynep. Kerem’den, üçünden birini seçip harcamasını ister.

Yoksa onu, Zeynep’e aşık olduğunu Barış’a söylemekle tehdit eder. Tayfun’un sızmadan önce Zeynep hakkında söyledikleri, Cihan’ın tekrar kafasının karışmasına neden olur. Hastanedeki arkadaşını arayarak DNA sonucunu görmek istediğini söyler.

Zeynep ile Barış’ın arası ise, Begüm nedeniyle fena açılmıştır. Barış kendini affettirmek için uğraşırken Zeynep, çok daha zor bir gerçeği kabul etmek zorunda kalır, Barış’a aşık değildir. Zeynep’e sürpriz yapıp onun gönlünü almaya çalışan Barış hediye seçimi için Kerem’den yardım ister.

Herkes Zeynep’i Barış konusunda teselli edip, erkek arkadaşını affetmesi konusunda akıl verirken, o ayrılmaya karar verir. Ancak karşısına geçip söylemek karar vermek kadar kolay değildir. Aksel gibi Begüm’ün de Barış ve Zeynep’in hayatından kolay kolay çıkmaya niyeti yoktur. Zeynep ve Begüm aynı yarışta koşacaklardır.

Fakat Begüm’ün karşısında çok daha farklı bir Zeynep vardır. Behice anneanneye giden Kerem ve Barış’ı orada davetsiz bir misafirle karşılaşırlar. Bu isim Aksel’den başkası değildir. Aksel ertesi gün gece yarısı 12’ye kadar Kerem’e süre tanır. O zamana kadar üçünden birini seçip, herkese rezil etmezse, sevdiği tüm kişileri teker teker kaybedeceğini söyler.

Köşeye sıkışan Kerem, herkesin davetli olduğu bir kareoke partisi düzenlemek zorunda kalır. Peki Barış’ı mı? Zeynep’i mi? Melis’i mi seçecektir? O gece herkesin gözünden rezil olacak isim hangisidir? Kerem’in seçtiği hediyeyi Zeynep çok beğenir. Barış da yavaşta olsa aralarının düzelmekte olduğunu düşünür.

Ancak Barış’ın hediyesini Kerem seçtiğini anlayan Zeynep kesin kararını vermiştir. Barış’tan ayrılacaktır. Cihan, sonunda Zeynep’in babası olduğunu öğrenecek midir? Eğer öğrenirse Demet’in buna tepkisi ne olacaktır?

Kerem, sonunda aşık olduğunu Zeynep’e itiraf edebilecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Güneşi Beklerken’in yeni bölümünde.Güneşi Beklerken 22. bölüm özeti;

Kerem, Zeynep’e (Hande Doğandemir) tuzak kuran Aksel’den hıncını almak istemektedir. Bu sebeple Aksel’in her zaman gittiği dövüş kulübüne gider ve iki genç, ringde karşı karşıya gelerek kozlarını paylaşırlar.

Bölümün dövüş sahneleri için Kerem Bürsin ve Ozan Osmanpaşaoğlu, Kuzgun Akademi dövüş sanatları ustası İlker Karagülle’den eğitim aldılar. Yaklaşık bir hafta süren eğitim, bazı günler sette, bazı günler de akademide gerçekleşti. Her iki oyuncu da başarılı performanslarıyla eğitmenlerden tam not aldılar.

Kerem ve Aksel’in karşılaşmasında kim galip gelecek? Kerem Zeynep’in öcünü alabilecek mi? Yoksa Aksel beklenmedik bir hamleyle Kerem’i mağlup mu edecek? Hepsinin ve daha fazlasının cevabı “Güneşi Beklerken”in Pazar akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.