STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 23. Bölüm İzle

Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 23. Bölüm İzle haberi, Karagül yeni bölüm izle, Karagül son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...
Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 23. Bölüm İzle
Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 23. Bölüm İzle haberi, Karagül yeni bölüm izle, Karagül son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizi dün akşam 23. bölüm ile sona erdi. Dizi haftaya 24. bölüm ile ekranlara gelecek. Peki 23. bölümde dün akşam neler oldu?

Karagül dizisine ait 23. bölüme ait fragman ve konu özeti devamındadır.

Karagül 23. Bölüm özeti;

Narin’in artık üzerindeki baskılara dayanamayıp isyan etmesi, konağın içinde ki dengeleri yeniden yerinden oynatır. Narin, bu güne kadar yüzleşemediği ve kaçtığı gerçeği, Baran’a söyleyecek kadar sınıra gelir. Ebru, Ada, Maya ve Rüzgâr’la birlikte, her şeye ve herkese rağmen ayakta kalıp, aile olarak kalabilmenin tadını çıkarırken, konaktaki büyük aile, sırlar yüzünden çatırdamaktadır.

Özlem’in, bebeğini kaybettikten sonra içine düştüğü boşluk, ona belki de geri dönemeyeceği hatalar yapmasına sebep olacak bir yere doğru sürükler. Özlem’in kızına karşılık, Sibel’in oğlu, Özlem’in hesaplarının sonucudur. Kendal’ın içindeki şüphe günden güne ağırlığını artırmaktadır.

Baran’ın mı, Sibel’in mi kendisine yalan söylediğini anlayamayan Kendal Ağa, kendi sınırlarını zorlamaktadır. Ayşe ve Baran konak içinde artık sürekli birbirlerini görseler de, Ayşe’nin içinde bulunduğu baskı ve Baran’ın sıkışmışlığı yüzünden, her geçen gün birbirlerinden uzağa düşmektedirler.

Bu durum, Baran’ı konaktan ve babası bildiği Kendal Ağa’dan iyice uzağa düşürür. Bu durum kimse görmek istemese bile en çok Narin’i yaralar.

Karagül 23. Bölüm fragmanı