STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 24. Bölüm İzle - Fox tv

Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 24. Bölüm İzle - Fox tv haberi, Karagül 24. bölüm video izle, Karagül son bölüm özeti ve fragmanı....
Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 24. Bölüm İzle - Fox tv
Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 24. Bölüm İzle - Fox tv haberi, Karagül 24. bölüm video izle, Karagül son bölüm özeti ve fragmanı....

Fox tv ekranlarının sevilen dizilerinden Karagül dün akşam son bölümü ile sizlerle oldu. Dizi dün akşam 24. bölüm ile ekranlara gelmişti. Peki Karagül 24. bölüm de neler oldu?

Karagül'e ait 24. bölüm fragmanı ve özeti haberin devamında bulabilirsiniz. Karagül bu akşam saat 20.30'da Fox tv ekranlarından sizlerle buluşuyor.

Karagül 24. Bölüm özeti;

Amcasına kendini ispatlamak için, alacaklıların ofisini basan Baran, ölümle burun buruna gelir. Kendal Ağa, Baran’a hediye ettiği silahın bedelini ağır öderken, en başta Kadriye ana olmak üzere, konaktakilere bunun hesabını vermek zorunda kalır.

Halfeti’ye gelen yabancı, Ada ve Maya’nın hayatına dokunduğu andan itibaren, onların hayatlarını alt üst edecektir. Birbirlerinden haberi olmayan kızlar için bu yabancı, farkında olmadıkları büyük maceranın kapılarını aralar.

Cinayetin görüntülerini izleyen Özlem için artık konağa hükmetmenin kapıları açılmıştır. Konağın sultanı olabilmek için, adım adım ilerlediği kusursuz bir plan peşindedir. Elini yakmadan ateşle oynamayı hesaplamaktadır.

Belalısının kapısına kadar dayandığını gören Sibel, kendisi ve Ayşe için bir çıkış yolu arar. Vereceği karar kurtuluşuna mı yoksa ölümüne mi giden yol olacak, bunu kendisi de bilmezken, sonuçları her ne olursa olsun harekete geçer. Gitgide sıkışan Kendal Ağa için tehlike çanları çalmaya başlar…Karagül 23. Bölüm özeti;

Narin’in artık üzerindeki baskılara dayanamayıp isyan etmesi, konağın içinde ki dengeleri yeniden yerinden oynatır. Narin, bu güne kadar yüzleşemediği ve kaçtığı gerçeği, Baran’a söyleyecek kadar sınıra gelir. Ebru, Ada, Maya ve Rüzgâr’la birlikte, her şeye ve herkese rağmen ayakta kalıp, aile olarak kalabilmenin tadını çıkarırken, konaktaki büyük aile, sırlar yüzünden çatırdamaktadır.

Özlem’in, bebeğini kaybettikten sonra içine düştüğü boşluk, ona belki de geri dönemeyeceği hatalar yapmasına sebep olacak bir yere doğru sürükler. Özlem’in kızına karşılık, Sibel’in oğlu, Özlem’in hesaplarının sonucudur. Kendal’ın içindeki şüphe günden güne ağırlığını artırmaktadır.

Baran’ın mı, Sibel’in mi kendisine yalan söylediğini anlayamayan Kendal Ağa, kendi sınırlarını zorlamaktadır. Ayşe ve Baran konak içinde artık sürekli birbirlerini görseler de, Ayşe’nin içinde bulunduğu baskı ve Baran’ın sıkışmışlığı yüzünden, her geçen gün birbirlerinden uzağa düşmektedirler.

Bu durum, Baran’ı konaktan ve babası bildiği Kendal Ağa’dan iyice uzağa düşürür. Bu durum kimse görmek istemese bile en çok Narin’i yaralar.

Karagül 23. Bölüm fragmanı