STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Medcezir 5. Bölüm Fragmanı İzle 18 Ekim 2013

Medcezir 5. Bölüm izle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir yeni bölüm izle, Star tv Medcezir 5. Bölüm fragmanı izle işte detaylar...
Medcezir 5. Bölüm Fragmanı İzle 18 Ekim 2013
Medcezir 5. Bölüm izle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir yeni bölüm izle, Star tv Medcezir 5. Bölüm fragmanı izle işte detaylar...

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi “Medcezir” dizisi 5. bölümü ile 18 Ekim 2013 Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Dziye ait 4. bölüm de neler olmuştu? Medcezir dizisine ait geçen bölüm de neler yaşanmıştı?

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un bulunduğu Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman'ı zor günler bekliyor. Annesi, Yaman'ın hayatından çıkma kararı alır. Giderken de peşinden gelmesin diye Yaman'ın önünü Hasan ile keser.

Yaman bundan sonra hayat yolunda tek başına devam edecektir. Ancak bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman'ın yaşadığı trajedi karşısında elleri kolları bağlı kalamaz ve ona hissettirmeden Yaman'ı sahiplenmeye karar verir.

Yaman'ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, bir olanak sağlar. Medcezir yeni bölümde Yaman, Orkun'la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacak, bu arada Asım Şekip Kaya Üniversitesi'nin de sınavlarına hazırlanacaktır. Fakat Ender'in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman'ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler.

Tabii Yaman için Orkun'la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman'ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. Öte yandan Mira'nın panayır gecesi Nevin'i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir evre başlatır. Yaman ilk defa Mira'nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak samimi bir iletişim kurarlar.