STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Medcezir İzle - Medcezir 10. Son Bölüm İzle Star Tv

Medcezir izle - Medcezir 10. Son Bölüm İzle Star Tv haberi, Medcezir 11. bölüm fragmanı izle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir yeni bölüm izle işte detaylar...
Medcezir İzle - Medcezir 10. Son Bölüm İzle Star Tv
Medcezir izle - Medcezir 10. Son Bölüm İzle Star Tv haberi, Medcezir 11. bölüm fragmanı izle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir yeni bölüm izle işte detaylar...

Star tv ekranlarında büyük beğeni ile izlenen Medcezir dizisi dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin dün akşam 10. bölümü tamamlandı. peki Medcezir 10. bölüm de neler yaşandı?

Diziye ait son bölüm fragmanı ve 10. bölüm özetini haberin devamında görebilirsiniz.

Mira ile Yaman aşkı bu bölüm de daha da bir ilerliyor. Yaman, Mira'ya ilk öpücüğünü bu bölümde gerçekleştirir ve gerçek aşklarını hayata geçirirler. İkisi de kelepçelerinden kurtulup, sadece kalplerinin sesini dinler. Arkadaşlarının arasına döndüklerinde bile yaşadıkları büyünün bozulmasına izin vermezler.

Güzel geçen gecenin sabahı, Mira ve Yaman için tatsız bir sürprizle başlar. Ender’in kız kardeşi Sedef, Mira’nın karşısına hiç beklemediği bir yerde çıkar. Ancak kardeşinin ortaya çıkışı en çok Ender’i etkiler. Yıllardır iki kız kardeş arasında süregelen gizli hesaplaşma ilk andan itibaren kendini hissettirir. Öte yandan Sedef enerjisiyle Yaman ve Mira arasında yeni bir krize sebep olur.

Orkun Yaman’ı kızdırmaya devam ediyor...

Sude, kızının Yaman’la bir ilişkiye başlamasını engellemek için, Orkun’a beklediği kapıyı aralar. Arkasına aldığı destekle, ilk andan itibaren kendini göstermeye başlayan Orkun ilk hamlesini okulda yapar ve Yaman’ı üstüne çekmeyi başarır. Yaman’ın zarar görmesini engellemek için Mira, iki cephe arasında duvar olur.

Medcezir 9. Bölüm özeti;

Yaman üniversiteye başlayarak hayatında yeni bir sayfa açar...

Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır.

Ender için zor karar...

Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır.

Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.

Medcezir 10. Bölüm Fragmanı İzle