STAR ANA SAYFA - 19 Nisan 2014 Cumartesi

Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm fragmanı izle - Star Tv

Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm fragmanı izle - Star Tv 13 kasım 2013 haberi, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle işte detaylar...
Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm fragmanı izle - Star Tv
Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm fragmanı izle - Star Tv 13 kasım 2013 haberi, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle işte detaylar...

Star Tv ekranlarının reyting rekoru olan Muhteşem Yüzyıl bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl saat 20:00'da sizlerle olacak. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm özeti;

Haberin devamında Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni bölümü olan 11. bölüm fragmanını ve konu özetini görebilirsiniz.

Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki tüm dengeleri değiştirir.

Nazenin doğum yapıyor. Doğan çocuk kimlerini sevindirirken, kimilerini derinden üzüyor. Bayezıt ve Huricihan’ı bir arada gören Cihangir aşk acısıyla payitahta geri dönüyor. Süleyman Barbaros’u azletmeyince, Rüstem Barbaros’tan kurtulmak için harekete geçiyor. Mustafa ise Mihrünnisa ile nikah kıyarak hayatını tehlikeye atıyor! Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelen Bayezıt’ı bir sürpriz bekliyor! Süleyman’a gelen acı bir haber, bir devrin kapanmasına neden oluyor!

Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.

Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı, Süleyman’a rapor verir. Selim’in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa’nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt’ı suçlayan bir mektup yazar.

Mustafa, Atmaca ve Mahidevran’ın tüm uyarılarına rağmen Nisa’yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.

Bayezıt, Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner. Süleyman’ın karşısına çıkan Huricihan’ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman’ı geçmişiyle yüzleştirir.

Fatma, Rüstem ile Mihrimah’ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros’tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman’ı derin bir kedere boğar.

Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm fragmanı