STAR ANA SAYFA - 24 Temmuz 2014 Perşembe

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm - Muhteşem Yüzyıl 112. yeni Bölüm Fragmanı İzle - Star Tv

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm - Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Fragmanı İzle - Star Tv haberi, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle işte detaylar...
Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm - Muhteşem Yüzyıl 112. yeni Bölüm Fragmanı İzle - Star Tv
Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm - Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Fragmanı İzle - Star Tv haberi, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle işte detaylar...

Star Tv ekranlarının en popüler dizisi Muhteşem Yüzyıl bu akşam tüm hızı ile devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl, bu akşam saat 20.00'da Start Tv aracılığı ile sizlerle buluşuyor...

Muhteşem Yüzyıl dizisine ait yeni bölümün özetini ve 112. bölüm fragmanını haberin devamında görebilirsiniz...

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm özeti;

Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta şehzadeler arasında gerilim yükseliyor. Tüm şehzadeler Barbaros Hayrettin Paşa'nın cenazesi için payitahta geliyorlar.

Çocuklarının arasında gerilimi izleyen Süleyman endişeleniyor. Mihrimah Sultan iki kardeşi barıştırmak için bir yemek düzenler ve kıyamet o yemekte kopar.

Atmaca ise Mihrünisa’yı öldürmek için hazırlık yaparken, asıl sürprizi Nisa yapıyor. Bu arada Selim aldığı şok bir karar ile babası Süleyman’ın karşısına çıkar. Süleyman’ın verdiği ders savaşı ise çocuklarını daha da kızıştırıyor. Fatma Sultan da bir sır öğrenerek Hürrem Sultan’nın iktidarı tehlikeye girer.

Barboros'nun ölümü nedeni ile yeni Kaptan-ı Derya’nın kimin olacağı merak konusu olur. Donanmanın desteğini isteyen iki taraf da kendi adaylarını belirler ve kıyasıya bir rekabet başlar.

Selim ve Bayezıt arasındaki gerginlik başta Süleyman olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Mihrimah bu kavgaya son vermek için evinde bir yemek düzenler. Güzel başlayan yemek, kimsenin hatırlamak istemeyeceği bir felakete dönüşür.

Mihrünnisa’nın ölüm emrini alan Atmaca’nın içi içini yer. Ancak Mustafa’nın istikbali için onu öldürmeye karar verir. Atmaca’nın niyetini anlayan Mihrünnisa’nın ise daha büyük bir sürprizi vardır.

Mustafa, Bayezıt ve Cihangir’in yakınlığı Selim’i rahatsız eder. Kardeşlerinin kendisine karşı cephe aldığını düşünen Selim, bir karar verir. Süleyman’a şok bir teklifte bulunur. Sümbül ise Cevher’in evinde geçirdiği gece, ağzından büyük bir sır kaçırır. Fatma’nın kulağına gelen bu sır, sarayda tüm dengeleri alt üst edecektir. Hürrem için zor günler kapıdadır!

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Fragmanı