STAR ANA SAYFA - 20 Nisan 2014 Pazar

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - Tuğçe Gendigelen ve Ersin Yılmaz performansı

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle Star Tv - Tuğçe Gendigelen elendi haberi, 17 aralık 2013 O Ses Türkiye son bölümde neler yaşandı? O Ses Türkiye Ersin Yılmaz performansı video izle. İşte ayrıntılar...
O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - Tuğçe Gendigelen ve Ersin Yılmaz performansı
O Ses Türkiye Son Bölüm İzle Star Tv - Tuğçe Gendigelen elendi haberi, 17 aralık 2013 O Ses Türkiye son bölümde neler yaşandı? O Ses Türkiye Ersin Yılmaz performansı video izle. İşte ayrıntılar...

Star Tv ekranlarının popüler yarışması O Ses Türkiye dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. O Ses Türkiye'de dün akşam neler yaşandı?

O Ses Türkiye'de Tuğçe Gendigelen ile Ersin Yılmaz performanslarını haberin devamında bulabilirsiniz.

O Ses Türkiye elemelerine kendi yazdığı şarkısı ile katılan ve tüm jüri üyelerini etkileyen düellolarda iki rakibini geçerek bire birlere kalmaya hak kazanan Tuğçe Gendigelen elendi.İyi başladığı yarışmayı kötü bitirdi...

O Ses Türkiye'de sahneye çıktığı ilk performansında olay olan Tuğçe Gendigelen, yarışmanın bu akşamki bölümünde elendi.

Yarışmaya Eskişehir'den katılan ve kendi bestelediği şarkı ile O Ses Türkiye elemelerine katılan Tuğçe Gendigelen etkileyici sesi ve sahneye olan hakimiyeti ile tüm jüri üyelerini etkilemişti. Tuğçe Gendigelen bu akşamki performansıyla salonu coşturmayı başardı. Ancak Bire Bir'de Euphorıa şarkısını seslendiren Tuğçe Gendigelen'i kendisi yaktı.

Seslendirdiği şarkının sözlerini kendi isteği doğrultusunda değiştiren ve bu tavrı ile başta Hadise ve Murat Boz olmak üzere tüm jüri üyelerinin tepkisini çeken Tuğçe Gendigelen bu hareketinden dolayı Ebru Gündeş'in de eleştirisine hedef oldu. Tuğçe Gendigelen güçlü sesine ve müziğe olan yeteneğine rağmen elendi. Karar verme anında Ebru Gündeş Elvan Özyurtlu ile yoluna devam etme kararı aldı.


İşte Tuğçe Gendigelen'in çok konuşulan son performansıKARARI ÖĞRENİNCE ÜZÜLDÜİŞTE OLAY OLAN İLK SAHNE PERFORMANSIO Ses Türkiye'de Gökhan'ın takımında yer alan Ersin Yılmaz ile Onur Şen kıran kırana bir yarıştı.
O Ses Türkiye Bire Bir'de Onur Şener ile karşılaşan Ersin Yılmaz 'Olmadı Yar' adlı parçayı seslendirdi. Onur Şener ise'Still Loving You' adlı şarkıyı söyledi.

Ersin Yılmaz'ın performansı büyük beğeni topladı. Daha önce seslendirdiği Ahmet Kaya şarkılar beğeni toplayan Ersin Yılmaz bu sefer Müslüm Gürses'in Olmadı Yar adlı parçasını okudu.

Gökhan tercih bölümüne geçildiğinde yoluna Ersin'le devam etme kararı aldığı açıkladı. Ebru Gündeş Ersin'e 'size bir şey söylemek istiyorum, sesiniz bir Ahmet Kaya'ya benziyor, bir Müslüm Gürses'e bundan kurtulun lütfen. Bir ideolünüz olabilir ama kendiniz olursanız başarırsınız. Sesiniz her yöne gidiyor dedi. dedi

O Ses Türkiye'de Ersin Yılmaz muhteşem performansı