STAR ANA SAYFA - 24 Temmuz 2014 Perşembe

Sana Bir Sır Vereceğim 3. Bölüm Fragmanı 19 Temmuz 2013

Sana Bir Sır Vereceğim 3. Bölüm Fragmanı izle 19 Temmuz 2013. Fox tv ekranlarının yeni dizisi olan Sana Bir Sır Vereceğim bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.
Sana Bir Sır Vereceğim 3. Bölüm Fragmanı 19 Temmuz 2013
Sana Bir Sır Vereceğim 3. Bölüm Fragmanı izle 19 Temmuz 2013. Fox tv ekranlarının yeni dizisi olan Sana Bir Sır Vereceğim bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Sana Bir Sır Vereceğim 3. bölüm de neler yaşanacak?

Sana Bir Sır Vereceğim bu akşam saat 21:00'da Fox tv aracılığı ile sizlerle olacak.

Sana Bir Sır Vereceğim bu haftaki yeni bölüme ait özet ve fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

Sana Bir Sır Vereceğim 3. Bölüm özeti;

Kemal’in ( Serhat Özcan ) eve gelmesi aile de hiç hoşkarşılanmaz ve herkesi tedirgin eder. Bu durumdan en çok rahatsızlık duyan Kemal’in kızı Zeynep’tir ( Su Burcu Yazgı Çoşkun). Zeynep ,Kemal’e karşı tuhaf bir şeyler hissederken gerçek ortaya çıkar. Kemal diyebildikleri kişi aslında doğaüstü bir transformasyon güçü olan Burak’tır (Burak Can ). Karşılaştıkları bu yeni çocuk aile içinde büyük bir karışıklığa neden olur. Mehmet ( Murat Han) Burak’ın evden gitmesini istemektedir. Herkesin aklında ise tek bir soru, bu çocuk kimdir ve asıl amacı nedir ?

Evdeki herkes bu yeni çocuğun varlığından rahatsızken, Sevgi( Esra Ronabar ) için bambaşka bi anlamı vardır. Çünkü Burak, Sevgi’nin kızı Derya’nın ( Zeynep Altıner ) olduğu yerden gelmektedir. Düşünülmesi gereken bir konu daha vardır, Burak kötü adam Kuzgun tarafından yollanmıştır ve etkisi altındadır. Dokunduğu her insanın şeklini alan Burak, ailenin yeni birüyesi mi olacaktır yoksa aileyi ele mi verecektir ?

TİLKİ VE AYLİN BARIŞ ÇUBUKLARINI YAKACAK MI?

Sözde kardeş olan Tilki ( Ekin Koç ) ve Aylin ( DemetÖzdemir) okul arkadaşları ile beraber kamp yapmaya giderler. Bu arkadaşlar Çağla( Dila Danışman ) ve Levent’tir ( Bora Cengiz ). Kamp alanında Çağla’nınTilki’ye olan yakınlaş ması Aylin ve Levent’i sinirlendirir. Aynı çadırdauyumak zorunda kalan Aylin ve Tilki’yi o akşam neler beklemektedir ?

Okulda gözü sürekli doğaüstü güçlere sahip çocukların üstünde olan, onlarla fazla ilgilenen öğretmenlerimiz Sedat (Nezih Cihan Aksoy)ve Esra’nın ( Dilşad Şimşek ) asıl amacı nedir ?

Kötü adam Kuzgun’un elinden kaçmayı başaran Derya, özlemini çektiği annesi Sevgi’ye kavuşabilecek mi ?

Sana Bir Sır Vereceğim 3. Bölüm Fragmanı izle