STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm İzle - Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm İzle

Adını Kalbime Yazdım İzle - Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm Fragmanı İzle haberi, Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm İzle - Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm İzle, Adını Kalbime Yazdım show tv izle, Adını Kalbime Yazdım son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...
Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm İzle - Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm İzle
Adını Kalbime Yazdım İzle - Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm Fragmanı İzle haberi, Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm İzle - Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm İzle, Adını Kalbime Yazdım show tv izle, Adını Kalbime Yazdım son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Ekranların sevilen dizisi Adını Kalbime Yazdım dün akşam Show tv ekranlarından yeni bölümü ile sizlerle oldu.

Adını Kalbime Yazdım dizisinde dün akşam son bölüm olan 17. bölümde neler yaşandı?

Adını Kalbime Yazdım dizisinin 17. bölümüne ait özet ve fragmana haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm özeti;

Adını Kalbime Yazdım 17. bölüm bu akşam Show TV'de. Peki Adını Kalbime Yazdım yeni bölümde neler olacak? Aşağıdaki Adını Kalbime Yazdım 17. bölüm fragmanları ile yeni bölümden ipuçları alabilirsiniz. Ayrıca haberin sonundaki Adını Kalbime Yazdım dizi izleme linklerini de paylaştık.

Adını Kalbime Yazdım dizisini internetten izlemek için "Canlı Adını Kalbime Yazdım İzle" ve "Full Adını Kalbime Yazdım İzle" linklerini kullanabilirsiniz. Adını Kalbime Yazdım dizisinde Kadir hayranlarını özel bir bölüm bekliyor.Adını Kalbime Yazdım 16. Bölüm FragmanıAdını Kalbime Yazdım 15. Bölüm özeti;

Kadir, daha Diyar’ın açtığı yaraları saramadan, bir de Ceylan’ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından henüz habersizdir. Ceylan, annesi ve Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.

Bu seçim, Kadir’i ölümle burun buruna getirecektir. Üstelik Kadir için kurulan tuzak, tesadüfler sonucu Leyla ve Selin’i de tehlikeye atacaktır.

Halil ise Nasır’ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince deliye döner. İki aile arasındaki barış, Mahmut’un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla tehlikeye girmiştir.

Fidan Dicle’yi geri almak için harekete geçer. Kureyşa’nın ise Kadir ile Dicle’yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmamıştır.Adını Kalbime Yazdım 14. Bölüm özeti;

Leyla, Dicle'nin hayatını bir kez daha kurtarır; acak Ceylan'a yardım etmek isterken farkında olmadan can düşmanını karşısına çıkarır.

Zilan'dan aldığı mektup sonrası gerçekleri öğrenen Nasır Halil'in karşısına daha güçlü çıkar ve barışı bozmaya kalkar. Hedefinde ise hem Halil hem Kadir vardır.

Adını Kalbime Yazdım 14. Bölüm FragmanıEmin Ali tarafından zorla kaçırılan Diyar, ölümle burun burunadır. Diyar köşe bucak aranırken vicdan azabı çeken Dicle, arkasında her şeyi anlattığı bir mektup bırakarak canına kıymaya kalkar. Hırsına yenik düşen Zilan, Nasır’la buluşur ve barışı bozacak gizli sırrı onunla paylaşır.

Zaten yıllardır hapiste Kadir ve Halil’den intikam almak için gün sayan Nasır’ın planları ise çoktan devreye girmiştir. Ceylan ise annesine kavuşmak için, gizlice Hasan’a teslim olmayı kabul eder. Ceylan’ın tehlikeli işlere kalkıştığını fark etmeyen Kadir, kardeşini kaçıranın peşindedir.

Adını Kalbime Yazdım 12. Bölüm özeti;

Ömer’in ölüm haberi herkesi yasa boğmuştur. Hasan, Gülbahar’ı da yanına alarak kayıplara karışırken, Ceylan çaresiz ve vicdan azabıyla kalakalmıştır.

Abisinin kendisi için hayatını feda etmesiyle perişan olan Kadir, töre gereği Dicle ile evlenmek zorundadır.

Hem Kadir hem de Dicle için bir kabus olan bu durum, Zilan’ı da kontrolden çıkaracaktır. Fidan ve Halil ise bir yandan Dicle’nin akıbeti için endişelenirken, bir yandan da yeni hapisten çıkan amcaoğlu Nasır’ın hedefindedirler.

Artık kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan Dicle, kendisini tehdit eden Emin Ali’ye baş kaldırır. Bu başkaldırının bedelini Diyar ödeyecektir. Emin Ali, Diyar’ı zorla kaçırarak kendini sağlama alacaktır.”

Adını Kalbime Yazdım 11. Bölüm özeti;

Show TV'de yayınlanan Adını Kalbime Yazdım'da heyecan dorukta...

Ceylan'ı kurtarmak için Adana'ya giden Kadir, gördüklerini yanlış anlamış ve Ceylan'a çok öfkelenmiştir. Kadir'in üzerine kuma getireceği korkusuyla bayılan Zilan ise hastaneye kaldırırlar. Sahte hamileliği ortaya çıkar. Zilan'ı artık çok zor günler beklemektedir.

Ömer ve Halil'in Leyla için kavgaya tutuştuğunu öğrenen Kureyşa deliye döner. Ömer'in Leyla'ya olan öfkesinden de faydalanarak, Dicle ile Ömer'in beklenen nikahını kıydırır. Kureyşa şimdi de kendisine kafa tutan Leyla'dan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Ölümle burun buruna gelen Leyla, karşısında kendisini kurtarmak için canını hiçe sayan Halil'i bulacaktır. Kadir ise Ceylan'ı Hasan'ın elinden alırken, ne büyük bir belaya bulaştığının henüz farkında değildir.

Adını Kalbime Yazdım 11. Bölüm FragmanıAdını Kalbime Yazdım 10. Bölüm özeti;

Ömer ve Leyla arasındaki yakınlaşmaya tanık olan Halil deliye döner. Bir yanda kardeşi Dicle, bir yanda gözünden sakındığı Leyla vardır. Hışımla Bozbey konağını basar, Ömer’i tehdit eder ve Dicle’yi alır.

Ya Ömer ile Dicle’nin nikahı yapılacak ya da anlaşma bozulacaktır. Leyla’nın Halil ve Ömer arasında bir tehdit olacağını anlayan Kureyşa, zorla da olsa Leyla’yı Mardin’den göndermeye karar verir. Öte yandan Kadir, Adana’da korkunç bir batağın içine saplanmak üzere olan Ceylan’ın izini bulur.

Onu kurtarmak için yola çıkar ancak kendisini bekleyen acı sürprizden henüz habersizdir. Halil ve Ömer Leyla için son kez kozlarını paylaşacaklardır.

Adını Kalbime Yazdım 9. Bölüm özeti;

Pehlivan konaktaki şok karşılaşma, Ömer ve Leyla arasında onarılması imkansız yaralar açacaktır. Leyla Ömer'in Dicle ile evli olduğunu öğrenmiş, Ömer de Leyla'yı Halil ile birlikte görünce deliye dönmüştür.

Ömer'in başka bir kadını sevdiğinden şüphelenen Dicle de, iz sürmeye başlar. Kadir ise Ceylan'ın yalan söylediğini öğrendiği için çok öfkelidir. Bir yandan Ceylan'ın, bir yandan da kendisini mayına sürenlerin peşine düşmüştür. Ceylan Hasan'ın adamlarının elinden kurtulamaz.

Adana'da korku dolu saatler yaşamaktadır. Leyla'nın Ömer ve Halil'i karşı karşıya getirmesinden korkan Kureyşa, soluğu sağlık ocağında alır. Şehri terketmesi için Leyla'yı tehdit eder. Kadir'i kaçıranları yakalamak için baskına giden Ömer ve Kadir, ölümle burun buruna gelirler...

Adını Kalbime Yazdım 8. Bölüm özeti;

Show TV'nin izleyenleri ekrana kilitleyen dizisi Adını Kalbime Yazdım'da tüm gerçekler ortaya çıkıyor...

Leyla öğrendikleriyle yıkılıyor...

Kadir'in kaçırılması Ömer ile Halil'i karşı karşıya getirir. Mayınlı arazinin ortasında kalan Kadir kurtulabilecek midir?

Zilan konakta söz sahibi olmak için elinden geleni yapmaktadır. Leyle'nın karşısına dikilen, Kureyşa Ömer hakkında bilinmeyenleri Leyle'ya anlatacak mıdır?

Dicle ile yan yana gelen Leyla, Ömer'in Dicle'nin kocası olduğunu öğrenebilecek mi?Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm özeti;

Halil'in aşk itirafı karşısında şoka giren Leyla, bir yandan da Ömer ile arasına giren büyük engeller karşısında çaresiz kalmıştır.

Ancak onu ikna eden, yine Ömer'in kararlılığı olacaktır. Elbette daha ezeli düşmanlar Halil ve Ömer'in, Leyla için karşı karşıya geleceklerinden haberleri yoktur.

Konakta ise Dicle ve Zilan arasındaki ipler iyice gerilmiştir. Ayak oyunları ortaya çıkan Zilan'a attığı tokadın bedeli, Kureyşa için çok büyük olacaktır.

Öte yandan, düzen bozmaya kalkan Ömer'e adam akıllı bir ders vermek isteyen Halil, Kadir'i hedef alır. Ömer'in Leyla'dan vazgeçmeyeceğini öğrenen Kureyşa, Leyla'nın karşısına dikilir.

Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm Fragmanı