STAR ANA SAYFA - 26 Temmuz 2014 Cumartesi

Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 11. Bölüm İzle - Atv

Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 11. Bölüm İzle 1 Şubat 2014 - Atv haberi, Bugünün Saraylısı 11. Bölüm Özeti - Atv, Bugünün Saraylısı yeni bölüm izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle. İşte detaylar...
Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 11. Bölüm İzle - Atv
Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 11. Bölüm İzle 1 Şubat 2014 - Atv haberi, Bugünün Saraylısı 11. Bölüm Özeti - Atv, Bugünün Saraylısı yeni bölüm izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle. İşte detaylar...

Sevilen dizi Bugünün Saraylısı dün akşam yeni bölümü ile sizlerle oldu...

Atv ekranlarının yeni dizisi sayılan Bugünün Saraylısı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Diziye ait 11. bölüm özeti ve fragmanı haberin devamındadır.

Bugünün Saraylısı 11. Bölüm özeti;

Ayşen’e olan aşkı giderek artan Savaş, Atıf’ı kullanarak Ata’nın tasarımlarını çaldı. Olanları fark eden Ata bu oyun karşısında çılgına döndü. Savaş, Ata’dan çaldığı tasarımları Ayşen’i kaybetmemek için kullanmamaya karar verdi.

Savaş’ın yarattığı zararı kapatabileceğini Ata’ya söyleyen Ayşen, hiç ummadığı bir tepki ile karşılaştı. Ata böyle bir şeyi asla kabul etmeyeceğini Ayşen’e sert tavrıyla belli etti.

Savaş’ın yaptıkları karşısında atölyeyi satışa çıkarmak zorunda kalan Ata, bundan sonra ne yapacak? Katipoğlu ailesini nasıl günler bekliyor? Ata girdiği bu çıkmazdan çıkabilecek mi?

Tüm bu soruların yanıt bulacağı “BUGÜNÜN SARAYLISI” yeni bölümü ile Cumartesi akşamı atv’de!Bugünün Saraylısı 10. Bölüm özeti;

Ata, Savaş'ın kendisine kurduğu tuzağı fark ederek Savaş ile yüzleştiğinde, Katipoğlu ailesini derinden sarsacak başka bir gerçek ile daha karşılaşır ve Atıf'ın tasarımları çaldığını öğrenir. Bu ihanetten en büyük payı Feride alır.

Ayşen tüm samimiyeti ve saflığı ile hataları telafi etmeye çabalarken hem kendisini hem Ata'yı farkında olmadan büyük bir çıkmaza sürükler.

Süreyya'nın Fatih'e olan aşkı günden güne derinleşip kontrol edilemez bir noktaya gelir. Fatih bir yandan Süreyya ile uğraşırken diğer yandan kendi gerçekleriyle yüzleşmesinin zamanı geldiğini anlar. Artık ne Katipoğlu'nun ne de Ataman'ların ve ne de iki ailenin tam ortasında duran Fatih için hayat eskisi gibi olamayacaktır.Bugünün Saraylısı 9. Bölüm özeti;

Savaş herkese ve her şeye rağmen Ayşen'e olan aşkını Ataman'ların 20.yıl kutlamalar ısırasın da ilan edince, başta Ata ve Rezzan olmak üzere, Ataman ve Katipoğullarının dengeleri alt üst olur. Bundan en büyük paylardan birini alan Neslihan bu kadar aşağılanmayı kaldıramaz. Ancak Rezzan'ın işbirliği sayesinde biraz da olsa sakinleşir. Savaş'ın uzun zamandır planladığı ve Ata Katipoğluna kurduğu tuzak, başarıya ulaşmış, Ayşen'in bilmeden alet olduğu bu tuzak, Ata'nın yıkılmasına kadar gidecek olan yolun kapılarını aralamıştır. Ata Katipoğlu için, hayatının en zor günleri başlamıştır.

Bugünün Saraylısı 9. Bölüm Fragmanı