STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Bugünün Saraylısı 7. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 - Atv

Bugünün Saraylısı 7. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 haberi, Bugünün Saraylısı yeni bölüm izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle. İşte detaylar...
Bugünün Saraylısı 7. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 - Atv
Bugünün Saraylısı 7. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 haberi, Bugünün Saraylısı yeni bölüm izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle. İşte detaylar...

Sevilen dizi Bugünün Saraylısı bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Atv ekranlarının yeni dizisi sayılan Bugünün Saraylısı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizi her cumartesi saat 20:00'da sizlerle olacaktır. Diziye ait 7. bölüm özeti ve fragmanı haberin devamındadır.

Bugünün Saraylısı 7. Bölüm özeti;

Hayatının en zor anında Savaş'ı yanında bulan Ayşen ona sığınır. Ata'nın Savaş'a olan tepkisi baba kızı ilk kez karşı karşıya getirir.

Ayşen, Feride'ye Atıf hakkındaki korkunç gerçeği söylemeye kararlıdır. Savaş, Atıf'ın peşini bırakmaz. Savaş ve Fatih arasındaki gerilim ise sonunda rayından çıkar ve Fatih'in dönüşü olmayan bir karar vermesine neden olur.

Yaşadığı dehşetin izlerini silmeye kararlı olan Ayşen, Üftade ve Ata'nın evlilik yıldönümlerinin yaklaştığını öğrenir ve ikisinin arasındaki fırtınayı dindirmek için harekete geçer. Ancak Ata ve Üftade'nin evlilik yıldönümü herkes için büyük sürprizlere gebedir. Ayşen bir anda Ata ve annesi arasındaki sırla yüzyüze kalır.

Bugünün Saraylısı 6. Bölüm özeti;

Ayşen ve Savaş arasındaki yakınlaşma herkesin dikkatini çekerken Fatih ve Savaş arasındaki Ayşen kavgası kızışır. Fatih’in suçlamalarıyla öfkelenen Savaş büyük bir aşk oyunu oynar ve Ayşen’in kafasını iyice karıştırır.

Ancak bu kez oynadığı oyundan kendisi de etkilenecektir. Ata ve Üftade arasında kopan ve bütün aileyi saran büyük kavga ise yalıda fırtınalı günleri başlatır.

Rezzan’ın organize ettiği büyük müzayede Savaş’ın Ayşen’e doğru attığı büyük bir adıma dönüşür. Savaş’ın Ayşen’in peşinde olduğundan artık emin olan Üftade bu durumu kullanmak için harekete geçer ve Ayşen’i adeta yeniden yaratır.

Ayşen yüzünden çok gergin olan Neslihan ve Savaş arasında patlayan büyük kavga Feride’nin hamlesiyle rayından çıkar ve büyük bir skandal haline gelir.

Bugünün Saraylısı 6. Bölüm Fragmanı