STAR ANA SAYFA - 24 Temmuz 2014 Perşembe

Düğün dernek filmi izle tek parça ful HD (Düğün dernek Ful hd izle)

Yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kıran Düğün dernek filmini izle ve Düğün dernek film fragmanı video izle. Düğün dernek filmi hd tek part izle.
Düğün dernek filmi izle tek parça ful HD (Düğün dernek Ful hd izle)
Yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kıran Düğün dernek filmini izle ve Düğün dernek film fragmanı video izle. Düğün dernek filmi hd tek part izle.
Düğün Dernek filmi konusu ise genel olarak şu şekilde olmaktadır. Bir kasaba da geçen olaylar dört arkadaşı yaptıklarını anlatmaktadır. Amaç ise bir düğün yapma kararlarıdır. Ancak bu bekledikleri kadar kolay olmamaktadır. Selçuk Aydemir’e ait olan filmin başrolleri ise fazla komedinin sinyallerini vermektedir.
Dört yakın arkadaşın kafa kafaya verip imece usülü bir düğün yapmaya çalışması ve bu süreçte beklenmedik durumlarla karşılaşmasını konu alan BKM yapımı komedi filminin senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir’e ait. Başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız yer alıyor.
İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Binnur Kaya nın oynadığı film. 2013′ün sonlarında gösterime girecek filmin çekimleri Erzincan ve Sivas’ta yapılmıştır.
Orta Anadolu’daki bir köy düğününde dünyanın çivisi çıkar ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar

Çalgı Çengi, İşler Güçler, şimdi de Düğün Dernek... Çalgı Çengi'yi çok beğenmemiş ve İşler Güçler'e de sürekli bakmayan birisi olarak gittim Düğün Dernek'e. Fragmanından ne kadar eğlenceli bir film izleyeceğimin sinyallerini almıştım ama bu kadar kaliteli olacağını hiç aklımdan geçirmemiştim. Başından sonuna kadar muhteşem bir mizah fırtınası yaratan filmin oyuncu kadrosu o kadar kaliteli isimlerden oluşuyor ki bundan sonra özellikle Ahmet Kural'ın isminin geçtiği her filme gözüm kapalı giderim.

Murat Cemcir'in karakteri biraz abartılı kaçsa da Ahmet Kural ile harika bir ikili yarattıklarına şüphe yok. Filmde her oyuncunun şivesi ayrı güzelken mimikleriyle ön plana çıkan Ahmet Kural kesinlikle ödüllük bir performans ortaya koymuş. Onun olduğu her sahnede tüm salon kahkahalara boğuldu. Ata Demirer'in Huseyin Badem'i kadar naif değil belki ama onun kadar komik ve eğlenceli bir tipleme yaratmış Ahmet Kural. Filmin müzikleri ise ayrı bir mizah kaynağı olmayı başarıyor. Filmin bitiminde 'Dım dım yar' parçasını dinlemek için bir müddet salonda beklediğimi de belirtmek isterim.