STAR ANA SAYFA - 26 Temmuz 2014 Cumartesi

Fatih Harbiye 16. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 Fox Tv

Fatih Harbiye 16. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 Fox Tv haberi, Fatih Harbiye yeni bölüm özeti, Fatih Harbiye son bölüm özeti, Fatih Harbiye dizisi işte detaylar...
Fatih Harbiye 16. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 Fox Tv
Fatih Harbiye 16. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 Fox Tv haberi, Fatih Harbiye yeni bölüm özeti, Fatih Harbiye son bölüm özeti, Fatih Harbiye dizisi işte detaylar...

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Fatih Harbiye dizisi bu akşam saat 19:30'da sizlerle buluşuyor... Fatih Harbiye bu akşam 16. bölüm ile ekranlara gelecek.

21 Aralık 2013 tarihli Fatih Harbiye 16. bölüme ait fragmanı ve bölüm özetini haberin devamında bulabilirsiniz.

Fatih Harbiye 16. Bölüm özeti;

Peyami Safa’nın, hayatı ve aşkı tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği ünlü romanından uyarlanan Fatih Harbiye, yeni bölümleriyle artık Show TV’de… Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizi, 16. Bölümden itibaren (bu akşam saat 20.30’da) Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız olan Neriman’ın ilginç hayat hikâyesini anlatan Fatih Harbiye adlı dizi, seyirciyi, ‘aşk ile sevgi’nin çıkmazlarıyla karşı karşıya bırakacak.

Yapımcılığını, kaliteli ve ses getiren projelere imza atan Koliba Film’in üstlendiği Fatih Harbiye dizisinde başlıca rolleri, son dönemin en karizmatik oyuncularından Kadir Doğulu, ulusal ve uluslararası ödülleri bulunan, genç kuşağın en yetenekli ve güzel oyuncularından Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer paylaşıyor. Sadullah Celen’in yönettiği, senaryosu Hayriye Ersöz’e ait olan dizinin geniş ve sevilen isimlerden oluşan kadrosunda Dilara Öztunç, Pınar Dikici, Itır Esen, Özgürcan Çevik ve Uğur Demirpehlivan yer alıyor.

Fatih Harbiye’nin 16. Bölümünde; Şinasi ve Macit arasında gerilen ipler herkesi endişelendirirken Neriman, tüm bu yaşananlar karşısında tepkisini ortaya koyacaktır. Şinasi’yi üzmekten korkan Neriman, kendi vicdanını rahatlatacak bir sebep bulur. Babasının rest çekmesi ile kendini mutsuz hisseden Macit, soluğu Neriman’ın yanında alır. Birlikte bir gün geçirmek isteyen Macit’in teklifi üzerine Neriman’ın vereceği cevap merak edilirken Fatih, yine beklenmeyen bir misafir ile altüst olacaktır...

Fatih Harbiye 15. Bölüm özeti;

Macit ’den hesap sormak için Arcaoğlu şirketine gelen Şinasi, karşısında Neriman’ı görünce şaşkına döner. Pelin’in eline, Şahika’nın verdiği kozu kullanmak için iyi bir fırsat geçmiştir.

Pelin ve Şinasi ortak bir nokta da buluşurken Macit, Neriman’ı aşkına inandırmak için her yolu denemekle meşguldür. Aslı, normal hayatına geri dönmek için çabalarken Emre buna izin verecek gibi gözükmüyor.

Neriman’ı saplandığı geçmişinden kurtarmak isteyen Macit, geçmişle hesaplaşmak üzere yola düşer.

Fatih Harbiye dizisi 13. Bölüm özeti;

Pelin’in tuzağına düşen Neriman, çok büyük bir hata yaptığını fark eder. Macit’in tüm bu yaşananlar karşısında ki öfkesi, durumu içinden çıkılmaz bir hale getirecek gibi gözüküyor.

Macit’in öfke ve aşkla karışık duygularında hangisi galip gelecek? Nereye ait olduğunun karmaşasını yaşayan Aslı, duygusal bir bunalıma girer.

Aslı’nın geleceği hakkında karar vermek zorunda olan aileyi sıkıntılı günler beklerken, verilecek karar ise hem Aslı hem de ailesi için tam bir muamma.

Bir türlü aynı dili konuşamayan Şinasi ve Neriman’ın arası yine açılır. Kontrolsüz sinirine yenik düşen Şinasi bu sefer Neriman’a kendisini doğru ifade edebilecek mi?

Fatih Harbiye 13. Bölüm Fragmanı