STAR ANA SAYFA - 22 Temmuz 2014 Salı

İntikam son bölüm izle - İntikam 35. Bölüm İzle

İntikam son bölüm izle - İntikam 35. Bölüm İzle haberi, İntikam 36. bölüm fragmanı izle, İntikam dizisi son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...
İntikam son bölüm izle - İntikam 35. Bölüm İzle
İntikam son bölüm izle - İntikam 35. Bölüm İzle haberi, İntikam 36. bölüm fragmanı izle, İntikam dizisi son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Kanal D ekranlarında yayınlanan İntikam dün akşam yeni bölümü ile sizlerle oldu. İntikam dizisi 35. bölümde neler yaşandı ve 35. bölüm özeti ile fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

İntikam 35. Bölüm özeti;

Handan'ı tuzağa düşürmek isteyen Yağmur, hiç beklemediği şekilde kendisi tuzağa düşmüştü. Yediği dayak sonrası hastaneye kaldırılan Yağmur, yeni bölümde hastaneden çıkıyor ve çıkar çıkmaz Handan'ın peşine düşüyor.

Ali'ye Şahika'yı vurması karşılığında kardeşini teslim edeceğini söyleyen Handan'dan kız kardeşini kaçıran Ali, kardeşiyle birlikte bir eve sığınıyor. Ancak Handan'ın adamları Ali'nin peşine düşüyor. Ali peşine düşen adamlardan kurtulabilecek mi? Hakan'ın arkadaşı handan ile ilgili çok önemli belgeleri elinde tuttuğunu söyledi. Hakan bu belgeleri ele geçirebilecek mi?

İntikam yeni bölüm'de çember gittikçe daralıyor. Handan, Yağmur'un gerçek kimliğini öğrenmek için elinden gelen herşeyi yapıyor. İntikam son bölüm'de Handan Yağmur'un Derin'le kimliğini değiştirdiğini öğreniyor. Yağmur ise bu sırada Handan ile ilgili çok önemli belgelere ulaşıyor.

Revenge dizisinden uyarlama olan İntikam dizisinde karşılıklı çıkarlar, sahte gülümsemeler, çıkar amaçlı kurulan ortaklıklar bu bölümde de kendisini gösteriyor. İntikam 35.Bölüm fragmanında Handan sonunda Yağmur'u karşısına getiriyor. Ve Yağmur'a ne istediğini soruyor.

İntikam 35. Bölüm Fragmanıİntikam 34. bölüm özeti;

İntikam dizisinde bu hafta Şahika’yı (Arzu Gamze Kılınç) büyük bir tehlike bekliyor!

Girişim’in elinde olan ablasını kurtarmak isteyen Ali (Alican Yücesoy), Nurdan’dan (Nesrin Kazankaya) beklenmedik bir teklif alır.

Şahika’yı öldürmesi karşılığında ablası serbest kalacaktır. Ali, ablasını kurtarmak için her şeyi göze almaya kararlıdır.

Şahika’yı ise büyük bir tehlike beklemektedir. Ancak mahkemede babasını aklamak isteyen Yağmur’un da Şahika’ya ihtiyacı vardır.

Ali, Nurdan’ın sunduğu teklifi kabul edecek mi? Şahika içinde olduğu tehlikenin farkına varacak mı? Yağmur, Ali’ye engel olabilecek mi?

İntikam 34. bölüm fragmanı