STAR ANA SAYFA - 23 Temmuz 2014 Çarşamba

Kaçak 12. Bölüm Fragmanı İzle 24 Aralık 2013 - ATV

Kaçak 12. Bölüm Fragmanı İzle 23 Aralık 2013 - ATV haberi, Kaçak 12. bölüm izle, Kaçak dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. İşte detaylar...
Kaçak 12. Bölüm Fragmanı İzle 24 Aralık 2013 - ATV
Kaçak 12. Bölüm Fragmanı İzle 23 Aralık 2013 - ATV haberi, Kaçak 12. bölüm izle, Kaçak dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. İşte detaylar...

Kaçak Dizisi 12. Bölümü 24 Aralık 2013 – Salı akşamı saat 20:00 de Atv ekranlarında olacak.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kaçak bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak. Kaçak dizisi bugün 12. bölüm ile sizlerle olacak. Kaçak bu akşam saat 20:00'da start alacaktır.

Kaçak dizisine ait 12. bölüm özetini ve fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

Kaçak 12. Bölüm Özeti;

Kayınpederi İsmet Ali Topçuoğlu'nu vuran Ertan için artık yeni bir dönem başlamıştır. Bir tarafta İsmet Ali Topçuoğlu yaşam mücadelesi verirken diğer tarafta Ertan, planlarını yapmış ve kayın pederinin yerine geçmek için harekete geçmiştir. Babasının intikamını almak isteyen Merve, elinde silahla Ertan'ın karşısına dikilir.

Bilgisayar yoluyla Serhatlarla iletişime geçen Şahingöz onlara yeni bir hedef gösterir.

Bu hedef Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi hiç beklemedikleri yerlere götürür. Nurgül, Ertan'ın kendisine aşkını ilan etmesiyle büyük şaşkınlık yaşar. Serhat ve Ertan bir kez daha karşı karşıya gelirler...

Kaçak 11. Bölüm Özeti;

Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu'da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

Kaçak 11. Bölüm FragmanıKaçak 10. Bölüm özeti;

Kız Taylan’ın tuzağına düşen Serhat gözünü bir minibüste açar. Hamido ile beraber bir mezbahaya götürülen Serhat, ölümle burun burunadır.

Kız Taylan’ın yaptığı ilaç yüzünden kendini toparlayamayan Serhat, gözleri önünde büyük bir acı daha yaşar. Polislerin gelmesiyle yine ölümün köşesinden dönen Serhat tüm yaşadıklarını ve kayıplarını bir bir ödetmeye yemin eder.

İntikam ateşiyle yanıp tutuşan diğer bir kişi ise Burak’tır. Burak sözünü dinletemediği aile fertlerini hiçe sayarak kendi planını uygulamaya karar verir ve Nurgül’ün yanına gider.

Yeraltı dünyasının karanlık adamları İsmet Ali Topçuoğlu önderliğinde kendileri için artık daha büyük bir tehdit olan Serhat’a karşı yeni bir plan yaparlar. Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi ise yapılan bu planın tuzağına düşerler.