STAR ANA SAYFA - 26 Temmuz 2014 Cumartesi

Kaçak 18. Bölüm Fragmanı İzle 11 Şubat 2014 - ATV

Kaçak 18. Bölüm İzle - Atv, Kaçak 18. Bölüm Fragmanı İzle 11 Şubat 2014 - ATV haberi, Kaçak 18. bölüm izle, Kaçak 17. Bölüm Özeti. İşte detaylar...
Kaçak 18. Bölüm Fragmanı İzle 11 Şubat 2014 - ATV
Kaçak 18. Bölüm İzle - Atv, Kaçak 18. Bölüm Fragmanı İzle 11 Şubat 2014 - ATV haberi, Kaçak 18. bölüm izle, Kaçak 17. Bölüm Özeti. İşte detaylar...

ATV'nin sevilen dizisi “Kaçak”ın Salı akşamı yayınlanması gereken 18. bölümü bu hafta ekranda olmayacak. “Kaçak” dizisinin yerine atv Salı akşamı “Hükümet Kadın” filmini yayınlayacak.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kaçak geçen hafta 17. bölümü ile ekranlara geldi. Kaçak dizisinde geçen hafta akşam neler yaşandı?

Kaçak dizisine ait 17. bölüm özetini ve fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

Kaçak 17. bölüm özeti;

Kaçak yeni bölümde, Merve, camdan aşağı düşen ve hareketsiz yatan Serhat ve Ertan’ın yanına koşar. Dadaylı’nın yardımıyla Serhat’ı arabayla Merve’nin tanıdığı hastaneye götürürler.

Kaçak 17. bölümde, Serhat’ı yalnız bırakmak istemeyen Merve, hastaneden sonra Serhatların yaşadığı yere gelir. Serhat’a bütün hislerini söyleyen Merve, beklediği karşılığı alamaz ve oğlunu almaya Ertan’ın evine gider.

Kaçak yeni bölümde, Nurgül’ün kalbini kazanmak için her yolu deneyen Ertan, amacına ulaşmak üzeredir. Şahingöz’den gelen yeni ipuçları ile Rusyalı’nın sevgilisi Katerina’nın peşine düşen Serhat, Dadaylı ve Nazmi tehlikeli bir oyunun içine girerler.Kaçak 15. bölüm özeti;

Merve, camdan aşağı düşen ve hareketsiz yatan Serhat ve Ertan'ın yanına koşar. Dadaylı'nın yardımıyla Serhat'ı arabayla Merve'nin tanıdığı hastaneye götürürler. Serhat'ı yalnız bırakmak istemeyen Merve, hastaneden sonra Serhatların yaşadığı yere gelir. Kaçak yeni bölümde Serhat'a bütün hislerini söyleyen Merve, beklediği karşılığı alamaz ve oğlunu almaya Ertan'ın evine gider.

Kaçak dizisinin yeni bölümünde Nurgül'ün kalbini kazanmak için her yolu deneyen Ertan, amacına ulaşmak üzeredir. Şahingöz'den gelen yeni ipuçları ile Rusyalı'nın sevgilisi Katerina'nın peşine düşen Serhat, Dadaylı ve Nazmi tehlikeli bir oyunun içine girerler.Kaçak 15. bölüm özeti;

Ölü Adam; Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi yanmaktan son anda kurtarır. Bu olayla birlikte Rusyalı'nın da bu üçlüden haberi olur. Kimsesi olmayan tinercileri toplatıp piyasaya sürülecek yeni ilaçlar için zorla denek olarak kullandırtan bir çetesi bulunan Rusyalı'nın yaptığı bu işlerden Şahingöz sayesinde Serhatların da haberi olur ve çetenin peşine düşerler.

Merve, Ertan'a oğlunu göstermek istemez. Ertan, Topçuoğlu çiftliğinin kapısına dayanır ve silahlar çekilir. Ertan her fırsatta Nurgül'e kendini sevdirmeye çalışır. İsmet Ali Topçuoğlu'nun malvarlığına sahip olmak için plan yapan Ertan'ın, eski kayınpederinden gelecek atak karşısında eli kolu bağlanır.Kaçak 14. bölüm özeti;

İsmet Ali Topçuoğlu eşini kaybetmenin acısını yaşarken Merve ve Burak da annelerini kaybetmenin acısıyla yıkılırlar. Serhat, cenazenin ardından annesinin mezarının başında yalnız kalan Merve'nin yanına gider.

Comba, ortağı Rusyalı ile tartışır ve bu tartışma onun dönüşü olmayan hazin sonunu hazırlar. Ertan'ın İsmet Ali Topçuoğlu'nun adamını öldürmesinin ardından Topçuoğlu ve Fatih, Ertan'ı öldürmek için plan yaparlar fakat işler umdukları gibi gitmez.

Rusyalı kendine yeni ortak olarak Ertan'ı belirler. Şahingöz; Serhat, Nazmi ve Dadaylı'ya Rusyalı hakkında bilgiler verir. İpuçlarını izleyerek Rusyalı'ya ulaşmaya çalışan üçlü yine ölüme çok yakındır.