STAR ANA SAYFA - 24 Temmuz 2014 Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu 217. Bölüm 27 Şubat 2014 - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 217. Bölüm 27 Şubat 2014 - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle haberi için tıklayınız, KVP İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle, Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını şoke eden bir haber geldi. İşte detaylar...
Kurtlar Vadisi Pusu 217. Bölüm 27 Şubat 2014 - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle
Kurtlar Vadisi Pusu 217. Bölüm 27 Şubat 2014 - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle haberi için tıklayınız, KVP İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle, Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını şoke eden bir haber geldi. İşte detaylar...

Kurtlar Vadisi Pusu'yla ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz! Kurtlar Vadisi Pusu'nun merakla beklenen yeni bölümü bu hafta yayınlanmıyor.

Dizinin 217. yeni bölümü yerine Kurtlar Vadisi Filistin filmi yayınlanacak. Kanalın yayın akışında Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü yerine Kurtlar Vadisi Filistin'in yayınlanacağına dair yapılan değişiklik görüldü. atv'den nedeniyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölüm Özeti;Polat Alemdar'ı vuran Cahit şimdi ne yapacak?

Tapınakçılar'la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek? Cahit yaşadıklarının etkisinden nasıl çıkacak? Cahit ve Abdülhey yüzleşmesi nasıl gerçekleşecek?

Pusat'ın Baltazar'la girdiği savaş nasıl son bulacak? Pusat hapishaneden kurtulabilecek mi? Baltazar, hangi sürpriz isimlerle bir araya gelecek?

Şamil'i kurtarmaya Suriye'ye giden Kara ve ekibi, Şamil'i Ivan'ın elinden alabilecekler mi? Ivan'ın göreceği hesap ne?

Abdülhey, Adsız'ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Adsız'ın bu seferki hedefi kim olacak?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 20 Şubat Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölümünde olacak...Kurtlar Vadisi Pusu'ya ait 215. bölüm Özeti;

Pusat Çakır, rulet masasında hayatını ortaya koyuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki restleşme demir parmaklıklar ardında son buluyor. Baltazar'ın mekanını basan Polis ekipleri Pusat ve Baltazar'ı göz altına alır.

Kara ve KGT patronu Akif, hem Şamil'i kurtarmaya hemde Ruscol adlı rus baronu ele geçirmek için İran'a gidiyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Abdülhey ve Gaye evleniyor. Ancak Abdülhey ve Gaye'nin bulunduğu evi sık sık ziyaret eden isimsiz şahıs Gaye ve Abdülhey çiftini gözüne kestiriyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümün en merak edilen konularından biri de Cahit ve Polat Alemdar buluşması. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Cahit ile görüşmenin vakti geldiğini söyleyen Polat Alemdar'ın Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ile yüzleşmesi bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ve Polat Alemdar yüzleşecek mi? Pusat'ı hapishanede bekleyen süprizler neler? Abdülhey ve Gaye'yi bekleyen tehlike ne? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası 13 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm fragmanını izlemek için ilgili video bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz.Kurtlar Vadisi Pusu'ya ait 214. bölüm Özeti;

Polat’ı karşısında gören Nazife Anne’nin tepkisi ne olacak?

Murat'ın akıbeti ne olacak?

Cahit'in yeni planı ne?

Akif kimi kaçırıyor?

Baltazar'ın Pusat'a karşı hamlesi ne olacak?

Pusat hangi mekanları basacak?Polat'ı karşısında gören Ömer Baba'nın tepkisi ne olacak? Türkiye – İran ilişkilerine zarar vermek isteyen Tapınakçıların hedefinde ne var? Polat Alemdar, bu gizli planı çözebilecek mi?

Siyah Sancak'ın yeni üyelerini bulmak için Azerbaycan'a giden Kara, rotasını neden İran'a çevirdi? Peki; Kara, İran'a zamanında varabilecek mi? Tapınakçılar üst üste yaşanan başarısız operasyonların ardından içerideki hainin kim olduğunu bulmaya çalışır? Marge'nin tahmin ettiği kişi kim? Pusat, ailesinden çalınanları geri almak için Baltazar'la savaşa girmeye hazırlanmaktadır. Peki, savaşın galibi kim olacak? Pusat mı, Baltazar mı?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 30 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 213. bölümünde olacak...

Polat Alemdar'ın yanına gelen kim?

Cahit'in yeni planı ne olacak?

Akif kiminle çatışmaya girecek?

Savcı Leyla'ya kim suikast girişiminde bulunacak?

Polat Alemdar kime ateş ediyor?

Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm fragmanıKurtlar Vadisi Pusu'ya ait 210. bölüm Özeti;

Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey’in ölüm emrini verir. Abdülhey’in ölümü Cahit’in ellerinden mi olacaktır?

Abdülhey’in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak?

Cahit’in bir planı olduğuna inanan Polat’ın Cahit’le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat’ın yeni planı ne?Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm özeti;

Polat Alemdar, maskesini çıkarır ve Poyraz’ın karşısına dikilir. Polat’ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı?

İntikam alma sırası Kara’ya geçer. Kara, Poyraz’ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz’ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?

Evlilik planları yaparken, Gaye’nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat’ın yanına geri mi dönecek?

Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar’ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 209. bölümünde olacak...

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm FragmanıKurtlar Vadisi Pusu ile ilgili diğer gelişmeleri stargazete.com üzerinden takip edebilirsiniz.