STAR ANA SAYFA - 20 Nisan 2014 Pazar

Medcezir son bölüm izle - Medcezir 14. Bölüm İzle Star Tv

Medcezir son bölüm izle - Medcezir 14. Bölüm İzle Star Tv haberi için tıklayınız, Medcezir dizisine ait son bölüm özeti ve fragmanı burada olacak... İşte ayrıntılar...
Medcezir son bölüm izle - Medcezir 14. Bölüm İzle Star Tv
Medcezir son bölüm izle - Medcezir 14. Bölüm İzle Star Tv haberi için tıklayınız, Medcezir dizisine ait son bölüm özeti ve fragmanı burada olacak... İşte ayrıntılar...

Ekranların sevilen ve merak ile izlenen dizilerinden olan Medcezir dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Medcezir dizisi 14. bölüm ile sizlerle oldu. Medcezir dizisine ait son bölüm özeti ve fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

20 aralık 2013 tarihli Medcezir dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Medcezir 14. Bölüm özeti;

Mira ile Yaman’ın baş başa geçirdikleri ilk akşamları unutulmaz olur. Saflıkları kalplerindeki bütün kilitleri açar. Birbirlerini daha iyi tanırlar. Aralarındaki görünmez engellerle yüzleşirken Mira, Yaman’ın korkularına sakin bir liman olur.

Tuğçe’yle arasında yaşanan anın vicdan azabı, Mert’i Eylül’ü kapısına kadar götürür. Mert’in pişmanlığı, Eylül’ün hayal kırıklığını dindirmeye yetmez. Tuğçe, Mert ile Eylül arasındaki ilişkide en kritik eşik haline gelir.

Sude’yle yaptığı planı ters tepen Orkun, Yaman’la Mira’nın İstanbul’da yalnız kalmasını engellemeye çalışır. Ama iki sevgilinin arasına Mert’ten gelen telefon girer. Sedef, Mira’nın güzel anlarından çalmaya devam eder.

Öte yandan Yaman, bir anda ortaya çıkan eski sevgilisi Leyla konusunda Mira’nın içini rahatlatır. Ancak Leyla’nın kenarda durmaya niyeti yoktur. Yaman’ı Tozludere’ye kendi ayaklarıyla getirmenin yolunu bulur.

Mert’in bir türlü hayata geçiremediği parti planı Eylül’ün emrivakisiyle hayat bulur. Bu gecenin sürpriz isimleri en çok Yaman’ı şaşırtır.

Gecenin sonunda Mert, Eylül’e kendini affettirmek için tek bir şans yakalarken; Yaman, Mira’ya “seni seviyorum” demenin çok özel bir yolunu bulur.

Medcezir 13. Bölüm özeti;

Mira ve Yaman aşka teslim oluyor!

Yaşadıkları zor günlerin ardından, Mira ve Yaman’ın elleri daha güçlü kenetlenir. Mira’nın dudaklarından dökülen sihirli kelimeler, Yaman’ın bütün kalkanlarını indirir. Aşka teslim olur...

Asım’la Selim arasındaki hukuk mücadelesinde ilk günden beri dengeyi tutturmaya çalışan Ender, davayı farklı bir gözle incelemeye başlar. Ender’in ulaştığı sonuçlar, O’nu çok zor bir kararın eşiğine getirir.

Öte yandan, Selim’in Ender’le baş başa vakit geçirmek için yaptığı plan, en çok Mert’i sevindirir. Ev Yamanla Merte kalacaktır. Hemen büyük bir heyecanla Mira ve Eylül’le program yapmaya başlarlar. Ancak Sude’nin kızlarıyla baş başa vakit geçirme çabası planları değiştirirse de. Mira herkesi mutlu edecek bir formül bulur..

Öte yandan Yaman’ın geçmişinden bu kez eski kız arkadaşı sürpriz bir şekilde karşısına çıkar. Mira annesi ve kız kardeşiyle yola çıktığında planlar tekrar değişir.

Medcezir 13. Bölüm FragmanıMedcezir 12. Bölüm özeti;

Yaman’ın Mira’nın peşine düşmesi Tan’ın planlarını bozuyor.

Mira’nın yaşadığı çaresizlikle Tan’a sığınması, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği korkulu saatleri başlatır.

Aynı gece Yaman ile Hasan bambaşka bir noktaya taşınır. Yaman hesap sormak için gittiği evden, ilk kahramanını kaybederek çıkar.

Yaman hayatının en ağır gecesini yaşarken, Mira’nın evi terk ettiğini öğrenir. Bu haber Yaman’ın bütün öncelikleri değiştirir.

Tan, Mira’nın en zor anında kendisine sığınmasını, bir işaret olarak yorumlar. Mira’dan sonsuza kadar ayrılmamak için elindeki silahları sonuna kadar kullanır. Ancak Yaman’ın peşlerine düşmesi Tan’ın planlarını bozar. İzini kaybettirmek için risk alır

Öte yandan Orkun da Mira’yı Yaman’dan önce bulmak için elindeki imkanları değerlendirir.

Mira nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anladığında, kendini sonunu bilmediği bir yolculuğun içinde bulur.

Medcezir 12. Bölüm FragmanıMedcezir 11. Bölüm özeti;

Yaman Selim’le birlikte, babasından gelen mektubun peşine düşer. İlk adresi annesi olur. Ancak Yaman’ın cevabını aradığı sorular, Nevin’in cevaplayamayacağı kadar karanlıktır. Oğlunu geçmişlerinden uzak tutmaya çalışır. Yaman ise kendisinden saklanan sırrın peşini bırakmaz ve her adımda babasının bilmediği bir yüzüyle tanışır.

Orkun Yaman’ı can evinden vurur!

Yaman’a gönderdiği mektubun ilk dakikadan işe yaraması Orkun’un cesaretini artırır. Davet gecesinde, Mira’yla konuşma şansı bulur. Ancak Orkun asıl şovunu yapmak için Yaman’ın da aralarına katılmasını bekler. Bütün gözler Mira’yla kendisine çevrildiği anda, Orkun Yaman’ı can evinden vurur. Öfkesi, bir kere daha Yaman’ın aleyhine işler. Gecenin gizli galibi ise bir köşede sessizce olanı biteni izleyen Tan olur. Tan ayağına gelen fırsatı kullanır ve Mira’yı hazırladığı tuzağa doğru çekmeye başlar.

Mira’yı bekleyen tehlike...

Olaylı gecenin ertesinde, Ender’le kardeşi Sedef arasında başlayan tartışma, hayatlarındaki en derin yaraya değerek sona erer. İki kardeş arasındaki kör düğüm çözüldüğünde, yan etkileri hiç beklemedikleri kadar büyük olur. Sedef’in düşünmeden başlattığı küçük kıvılcım, Mira’nın olaylara dahil olmasıyla büyük bir yangına dönüşür. Mira can havliyle Yamana koşar ama Yaman ona yardım edemeyecek kadar uzaktadır.

Mira yaşadığı hayal kırıklığının etkisiyle çok tehlikeli bir kapıyı çalar.

Medcezir 11. Bölüm Fragmanı