STAR ANA SAYFA - 25 Ocak 2015 Pazar

Aşkları sadece fotoğraflarda kaldı

 • 16.08.2012  09:20 | Güncelleme: 28.08.2012  11:42

 • Deniz, ilişkisi ´Sonsuza kadar bitti´ yorumunu yaparak bir daha barışmalarının söz konusu olmayacağını söylüyor. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen´in aşkları sadece birlikte rol aldıkları ´Evim Sensin´ adlı sinema filminde kullanılan, öpüşürken görüldükleri fotoğraflarda kaldı

  Özcan Deniz ile Fahriye Evcen´in ilişkisi sonsuza kadar bitti. Deniz ile Evcen, 2008´den bu yana 5 kez ayrılıp 6 kez barıştılar. Deniz, bu kadar çok ayrılıp barışmalarının hep bir proje öncesinde olması ´Reklam yapıyorlar´ şeklinde yorumlanmasına "İlgisi yok. Her projede stresli ve yoğun olduğumuz için birbirimize yeterli tolerans gösteremiyoruz ve birbirimizi az görüyoruz. Ayrılıklarımızın nedeni budur. Can yakan bu ilişkide çok yoruldum, Fahriye´yi de çok yordum" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

  ´SONSUZA KADAR BİTTİ´
  Görünen o ki Özcan Deniz´in Fahriye Evcen ile canını yakan ilişkisindeki yorgunluğu tavan yaptı. Deniz ile Evcen bir daha barışmamak üzere ayrıldılar. Özcan Deniz, yakın arkadaşlarına " Sonsuza kadar bitti" yorumunu yaparak bir daha barışmalarının söz konusu olmadığını dile getirdi.

  EVLENMEK İSTİYORDU
  Oysa ki Özcan Deniz, ikinci yönetmenlik çalışması olan ´Evim Sensin´ adlı romantik filmde Fahrive Evcen ile baş rolü paylaşmış, hep evlenmek istediğini söylediği sevgilisiyle rol gereği nikah masasına oturmuştu. Böylelikle Deniz ile Evcen´in aşkları ´Evim Sensin´de kullanılan, öpüşürken görüldükleri fotoğraflarda kaldı. (HTMagazin)