STAR ANA SAYFA - 25 Temmuz 2014 Cuma

Beşiktaş Galatasaray maçı olayları izle

Haftanın derbi mücadelesinde Beşiktaş, sahasında Galatasaray'a karşı 2-1 yenik iken karşılaşma maçın hakemi tarafından ertelendi. Beşiktaş Galatasaray maçı inanılmaz tribün olayları video görüntüleri izle ve maçın tüm analizi.
Beşiktaş Galatasaray maçı olayları izle
Haftanın derbi mücadelesinde Beşiktaş, sahasında Galatasaray'a karşı 2-1 yenik iken karşılaşma maçın hakemi tarafından ertelendi. Beşiktaş Galatasaray maçı inanılmaz tribün olayları video görüntüleri izle ve maçın tüm analizi.

Müthiş karşılaşmanın ilk dakikasında son dakikasına kadar inanılmaz heyecan yaşanırken artık mücadeleyi maçın hakeminin tam bitireceği bir anda Felipe Melo'nun Beşiktaş'lı Ramon'a yapmış olduğu sert hareket sonrasında bir anda ortalık karıştı ve Tribünlerde bulunan yüzlerce Beşiktaş taraftarı kalabalıklar halinde saha içerisine doğru gitmeye başladı.

Melo kırmızı kart gördükten sonra çıkış tüneline doğru hareket ederken formasını öperek seyircilere gösterdi ve bu sırada taraftarlar ise Melo'ya büyük tepki gösterdiler ve yıldız futbolcunun üzerine pet şişe yağdırmaya başladılar.
Melo ise soyunma odasının yolunu tutarken taraftarlar sahaya girince Hakem Fırat Aydunus ve yardımcıları ise soyunma odasına doğru hareket ettiler.

Hakemin ardından futbolcularda soyunma odasına gitti ve hemen ardından yaklaşık olarak 3 dakika sonra Beşiktaş'lı oyuncular yeniden sahaya çıktılar, Hakem dönmeyince Beşiktaş'lu futbolcular tekrardan soyunma odasına döndü ve ne olduysa o andan sonra oldu ve sahanın içerisinde bir anda binlerce siyah beyazlı taraftar doldu ve özel güvenlik güçleri ise yaşanan olayları önlemekte çok zayıf kaldı ve taraftarlar direk olarak futbolcuların gitmiş olduğu çıkış tüneline doğru koşmaya başladılar ve takviye ekiplerin gelmesi ile beraber taraftarlar geri püskürtülürken çok sayıda taraftar ise polisler tarafından gözaltına alındı.

Çıkan olayların ardından ise müsabaka tatil edilirken Beşiktaş'ın en az 8 ila 10 maç ceza alması ve çok ağır para cezası da alacağı konuşulanlar arasında.

Taraftarın çıkartmış olduğu olayların ardından tribünlerde karıştı ve bu kez siyah beyazlı taraftarlar arasında gerginlikler yaşandı. Beşiktaş, olayların dinmesinin ardından yaklaşık olarak 2 saat sonra stattan ayrılırken konuk ekip Galatasaray ise 2.5 saat sonra stattan ayrılmak zorunda kaldı.

Olayları ile hafızalara kazınan Beşiktaş Galatasaray maçı ile ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonunun günün ilerleyen saatlerinde açıklama yapması bekleniyor.

Ayrıca statlardaki güvenlik önlemleri ise bir kez daha tartışma konusu oldu çıkan üzücü olaylar nedeniyle.

Önceki Haber:
Esra Ronabar ameliyat oldu
Sonraki Haber:
Viagra yüzünden cinsel organını kestiler

En Çok Okunan Haberler